Priemyselný inžiner /výrobný technológ - vhodné pre absolventov

Honeywell Staffing Team

  • Miesto práce: Stará Turá, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude navrhnutá individuálne podľa ponúknutých skúseností.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- definovanie technickej podpory daného úseku výroby,
- optimalizácia výroby,
- definícia vhodných výrobných metód,
- zodpovednosť za plynulosť výroby,
- spolupráca s údržbou,
- riešenie problémov na linke,
- zodpovednosť za uvoľňovanie výrobného procesu,
- podpora nových projektov a presunov výroby.

Ponúkame Vám
• trinásty plat (na základe dosiahnutých výsledkov),
• pružná pracovná doba,
• možnosť home - office (2x do týždňa),
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• medzinárodne stabilné prostredie v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti,
• príležitosť kariérneho rozvoja,
• príspevok na doplnkové dôhodkové sporenie,
• firemné vzdelávanie,
• ďalšie zaujímavé výhody, ktoré budú bližšie odprezentované na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Základy
SAP - Základy
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vyhláška 508/2009 paragraf min. 21 výhodou,
- tímový hráč,
- technické myslenie,
- schopnosť riešiť problémy,
- Lean, Six sigma výhodou.

Spoločnosť Elster s.r.o. vyrába alebo dodáva:
• Membránové plynomery typu BK
• Rotačné piestové plynomery typ RABO, RVG-ST a IRM-3 DUO
• Kvantometer typ QA/e a Q
• Turbínové plynomery typu TRZ2, SM-RI
• Regulátory
• Ohrievače
• Testovacie zariadenia, výrobné linky
• Komponenty meracích zariadení, náhradné diely pre meracie zariadenia a regulátory
Plynomery vyrobené Elster s.r.o. potvrdzujú svoju dobrú kvalitu aj v ťažkých klimatických podmienkach.Boli napríklad použité austrálskou vedeckou expedíciou v Antarktíde.
Elster s.r.o. sa s vyše 600 zamestnancami zaraďuje medzi najväčších výrobcov plynomerov a regulátorov vstrednej a východnej Európe. Patrí k najväčším výrobcom membránových plynomerov typu BK G1,6-G6 adôležitým výrobcom rotačných piestových plynomerov.
Kvalitou a širokým rozsahom produktov si Elster s.r.o. udržiava dôveru a spokojnosť svojich zákazníkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Tomic
E-mail: poslať životopis