Pridať inzerát

Servisný technik - elektromontér

Homola spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rampová 4, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacnástupná mzda 900 - 1100 eur v závislosti od kvalifikácie
  • Termín nástupu: 1.6.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis zariadení autoservisnej techniky - montáž, údržba, opravy.

Pravidelná pracovná doba (7:00-15:30), finančný príspevok na stravu v hodnote 3,5 eur, pracovné oblečenie a obuv, možnosť vzdelávania a odborného rastu, pravidelné školenia, zázemie stabilnej firmy, zamestnanecké zľavy na tovar

Záujemcovia sa môžu hlásiť zaslaním životopisu na adresu dana@homola.sk . Z kapacitných dôvodov budeme reagovať len na ponuky relevantných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické odbory, samostatný elektrotechnik § 22

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota učiť sa, technická zručnosť, dobrý zdravotný stav

Staň sa súčasťou nášho príbehu!
Sme stabilná rodinne vedená spoločnosť - Veľkoobchod s priemyselným tovarom pre autoservisy, už vyše 30 rokov na slovenskom a českom trhu. Našimi klientmi sú značkové a neznačkové autoservisy a STK. Medzi našich dodávateľov patrí vyše 70 zahraničných partnerov - Nemecko, Taliansko, Francúzsko, Tajwan, Anglicko... Okrem predaja zabezpečujeme našim obchodným partnerom záručný a pozáručný servis, revízne a metrologické služby a vysoko odborné školenia na témy z oblasti autoservisných technologií.

Od roku 2018 sme akreditovaným a autorizovaným kalibračným laboratóriom, ako aj odborne spôsobilá organizácia na kalibráciu zariadení používaných na Staniciach technickej a emisnej kontroly.

Naše hodnoty: Profesionalita; Odbornosť; Spoľahlivosť; Férovosť; Pro-zákaznícka orientácia - pomôž nám ich posilniť!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dlhé diely I/18
841 04 Bratislava