Pridať inzerát

Pracovník klientskeho centra

HomePro Správcovská, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 153, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca v systéme DOMUS / FINUS
- Evidovanie vlastníkov, zmeny vlastníkov, zakladanie objektov, vyhotovovanie zálohových predpisov
- Evidovanie meračov, stavov meračov, počtu osôb na základe preberacích protokolov
- Príprava a spracovanie ročných vyúčtovaní
- Komunikácia ekonomických požiadaviek klientov: mail, telefón, osobne počas stránkových hodín (vlastníci bytov, dlžníci)
- Riešenie reklamácií vlastníkov bytov
- Kontrola úhrad vlastníkov
- Evidencia platieb vlastníkov, preúčtovanie platieb, párovanie platieb
- Evidencia a zakladanie zmlúv
- Príprava dokumentácie (ekonomických podkladov, výstupov) k odovzdaniu/prebraniu bytových domov
- Ostatné administratívne práce podľa pokynov nadriadeného pracovníka
- Spolupráca a podpora každodennému chodu ekonomického oddelenia, spolupráca a komunikácia s inými oddeleniami v rámci spoločnosti

- Príjemné pracovné prostredie
- Korektný prístup vedenia
- Práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Skvelý kolektív

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Precíznosť a orientácia na detail. Príjemné vystupovanie a pozitívny prístup ku klientom.
Skúsenosti v informačnými systémami DOMUS a FINUS sú vítané. (v prípade chýbajúcich skúseností poskytneme zaškolenie)

HomePro Správcovská s.r.o. je technologicky orientovaná spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnou správou bytových domov. HomePro Správcovská sa špecializuje na novostavby, pričom viac ako 5 300 bytov spravuje práve v bytových domoch nie starších ako 5 rokov. Celková hodnota majetku spravovaného spoločnosťou HomePro Správcovská je viac ako 833 miliónov EUR. HomePro Správcovská ponúka svojim klientom prehľadnú, flexibilnú a transparentnú správu nehnuteľností. Sme profesionálna starostlivosť o vaše bývanie a šetríme váš čas, peniaze aj starosti. Ako? Osobnými skúsenosťami, kontaktmi, rokmi nadobudnutou zručnosťou a najmä komplexným pokrytím požiadaviek spojených s vaším bývaním.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Račianska 153
83154 Bratislava 35