Pridať inzerát

Junior home stager / interiérový dizajnér

HomeBrand s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacPlat 850+ v závislosti od skúseností uchádzača / dohodou + variabilné 6-meačné a koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si milovníkom a nadšencom pre zariaďovanie interiérov, s dušou kreatívca, ktorý sa nebojí manuálnej práce? Potom hľadáme práve teba! Náš tím rozširujeme o nového HOME STAGERA!
Čakajú na teba rôzne projekty, kde sa môžeš realizovať a rozvíjať svoju kreativitu NAPLNO!

AKO BUDE VYZERAŤ TVOJ HOME STAGERSKÝ DEŇ V HOMEBRAND?

Práca home stagera je časovo flexibilná a odohráva sa veľkú časť dňa mimo office - cesta ku klientovi, zameranie miestností, výber a nákup nábytku a doplnkov v obchode, zariadenie interiéru a prevoz vecí na zákazku a do skladu.
Čaká ťa aj vzrušujúca práca v sklade, kde si z množstva nábytku a doplnkov budeš vyberať ideálne kúsky a pripravovať ich na svoj JEDINEČNÝ home staging projekt.
Neboj, ani práca z kancelárie a troška oddychu pri káve ťa neobídu. ;) Tu sa môžeš realizovať pri tvorbe návrhov a pripravovať si podklady na úspešné zvládnutie zákazky.

AKÉ ČINNOSTI AKO HOME STAGER MUSÍŠ ZVLÁDNUŤ?

• Zameranie miestností
• Výber a nákup nábytku a doplnkov
• Príprava vecí v sklade na home staging
• Tvorba návrhov interiéru v PC
• HOME STAGING – rozmiestnenie nábytku a doplnkov v interiéri, poskladanie drobného nábytku, vyžehlenie záclon a závesov, umiestnenie obrazov, vankúšov, kobercov, zrkadiel, diek a ďalších dekorácií
• Evidencia tovaru do interného systému

KTO BUDÚ TVOJI NOVÍ KOLEGOVIA?

Tvoji noví kolegovia / kolegyne budú prevažne ženského zastúpenia: Jackie, Katka, Saška, Romana a Janko. Stretávať sa budeš aj s našou fotografkou Lenkou, majstrami a dodávateľmi.
Členmi nášho tímu sú aj psíky, ktoré s nami tiež občas zdieľajú naše kancelárie. Sme dog friendly firma, takže, dúfame, že sa psíkov nebojíš. :)

V ČOM SA ZDOKONALÍŠ?

Zdokonalíš sa / naučíš sa pracovať so skladom (skladové hospodárstvo), koordinovať ľudí a manažovať svoj čas, používať rôzne stavebno-technické nástroje i programy pre vytváranie návrhov, ladiť materiály, farby, zariaďovať interiéry a neustále môžeš rozvíjať svoje kreatívne zručnosti.

- firemné raňajky každý piatok
- občerstvenie na pracovisku
- zamestnanecké zľavy
- flexibilný pracovný čas
- dog friendly firma

Pošli nám svoje CV a zopár viet o tom, prečo sa chceš stať Junior home stagerom v HomeBrand. O ďalšom postupe ťa budeme informovať. Tešíme sa na tvoje CV! :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

1. KREATIVITA A CIT PRE DETAIL - práca home stagera je o kreativite a jemnom cite. „Technické“ základy ladenia farieb, materiálov a zariaďovania interiéru ťa vieme naučiť priamo v praxi, no istý cit a kreatívne myslenie by si mal/-a mať takpovediac v krvi.

2. „FYZIČKA" - čakajú ťa aj také činnosti ako balenie vecí v sklade, ich naloženie do auta, rozmiestnenie v byte či poskladanie menšieho nábytku. Manuálna práca by ti preto mala byť rovnako blízka. Áno, občas sa zapotíš. No žiaden kolega ani kolegyňa to za teba nespravia. ;) Na prevážanie nábytku a ťažkých vecí si, samozrejme, zavoláš „externú pomocnú silu“.

3. PRÁCA S VLASTNÝM ČASOM, ZODPOVEDNOSŤ A DOCHVÍĽNOSŤ by ti mali byť veľmi blízke. Neskôr, už ako seniorný home stager, budeš potrebovať aj koordinačné zručnosti - budeš si organizovať vlastný čas počas dňa, plánovať zákazky, termíny a koordinovať svoj „mikro-tím“.

+++ ĎALŠIE PLUSOVÉ BODY PRE TEBA! +++

1. Práca v ľubovoľnom programe pre tvorbu návrhov
Ak si niekedy robil/-a v akomkoľvek programe pre tvorbu 2D alebo 3D návrhov interiérov, ponúkame ti možnosť tieto znalosti konečne využiť!

2. Práca s nástrojmi
Nástroje ako kladivo, akumulátorová vŕtačka, šroubovák, meter, vodováha, laserový zameriavač, žehlička a podobne určite poznáš a áno, občas ich budeš aj používať.

3. Práca s fotoaparátom
Dokumentácia interiéru je najlepšia vizuálne – cez fotografiu. K fotografii sa vieš vždy vrátiť a perfektne pripraviť zákazku na home staging. Fotografie pre klientov vyhotoví už naša profesionálna fotografka Lenka.

Ak máš pocit, že je táto práca pre teba ako stvorená, neboj sa nám ozvať! :) Sme rodinná firma a veľmi radi ťa do nášho rodinného kolektívu privítame! Tešíme sa na teba.

HomeBrand s.r.o. je pomerne mladá rodinná home stagingová firma poskytujúca novodobú službu home staging, ktorá pozitívne ovplyvňuje predaj a prenájom nehnuteľností na realitnom trhu.
Už 5 rokov upravujeme interiéry bytov a domov našich klientov za cieľom ich rýchleho a výhodného predaja / prenájmu. Home staging robíme na rozsiahlej a profesionálnej úrovni s jasným výsledkom pre klienta. Sídlime v Bratislave, kde máme aj náš vlastný sklad nábytku a doplnkov na home staging. Služby poskytujeme v rámci celého západného a stredného Slovenska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov