Pridať inzerát

Pracovník klientskeho centra

Home Credit Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Piešťany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 765 - 1 200 EUR/mesiac765€ + odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu klientskeho centra hľadáme nového kolegu, ktorý svojim prístupom bude prispievať k zlepšovaniu zákazníckej spokojnosti.
Ak rád/a komunikuješ, u nás sa budeš cítiť ako doma, či už si práve po škole alebo hľadáš nový štart.
Vieme, aké je zložité prísť na nové miesto, preto sme pripravení Ti to čo najviac uľahčiť a so všetkým pomôcť.

Predstavujeme si Ťa takto:
• máš za sebou strednú školu s maturitou
• rád/a komunikuješ s ľuďmi a máš príjemný hlasový prejav
• máš užívateľskú znalosť práce s PC
• si zodpovedný/á a aktívne pristupuješ ku zvereným úlohám

Pripravili sme pre Teba:
• úvodné školenie prebiehajúce na mieste pracoviska, kde sa naučíš všetko, čo budeš potrebovať
• pohodlné miesto v kancelárii, v príjemnom kolektíve a s vedúcimi, ktorí Ťa budú podporovať
• komunikáciu s našimi stálymi klientmi, pomoc pri riešení ich požiadaviek a predstavenie nových možností
• prácu na smeny pondelok-piatok 8:00-16:30 alebo 8:30-17:00
• po zaškolení môžeš využívať flexioffice (prácu z domu), ak to budeš potrebovať a spoločne sa na tom dohodneme
• pre osobný rast Ti ponúkame široké možnosti vzdelávania prostredníctvom HOME Academy
• balíček benefitov: 25 dní dovolenky, 5 dní pracovného voľna, finančný príspevok na stravu, príspevok na dôchodkové sporenie, možnosť zvýhodneného čerpania firemných produktov, firemné akcie, výročné bonusy, partnerské zľavy, káva a čaj zdarma a veľa ďalších. Záleží len na Tebe, ktorý si obľúbiš.
• staň sa súčasťou nášho tímu a ak odporučíš nového kolegu, môžeš získať bonus vo výške 1170€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s., založená v roku 1999, je jedným z popredných poskytovateľov spotrebiteľského financovania na Slovensku. Spoločnosť ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek. V roku 2017 spoločnosť poskytla úvery v celkovej výške 192 miliónov eur. Spoločnosť Home Credit Slovakia a.s. je členom skupiny Home Credit.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov