Máš chuť naučiť sa niečo nové, príď si to vyskúšať ku nám! Brigáda pre starobných dôchodcov a študentov od 7 € brutto! (kontrolór kvality)

HOLLEN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 - 7 EUR/hod.+ príplatky podľa Zákonníka práce
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na dohodu o brigádnickej práci študentov - 7,00 € brutto

Práca na dohodu o vykonaní práce/ pracovnej činnosti
- starobný dôchodca - 7,00 € brutto
- predčasný starobný dôchodca - 6,00 € brutto
- invalidný dôchodca - 6,50 € brutto
- materská dovolenka - 7,00 € brutto
- rodičovská dovolenka - 5,50 € brutto

- Kompletizácia dielov na výrobnej linke
- Sortovacie a baliace služby
- Mechanické úpravy dielov
- Podpora logistiky a prebaľovanie dielov
- Vstupné a výstupné kontroly na výrobnej linke

Prijmeme do nášho tímu vitálnych dôchodcov, ako aj študentov (od 18 rokov) a ženy v domácnosti. Ak si osoba schopná časovej flexibility, pozitívneho nasadenia, spoľahlivosti a zodpovednosti, si to práve ty, ktorého naša firma hľadá. Preto nám neváhajte zaslať svoj profesijný životopis alebo nás kontaktovať na telefónom čísle 0917 522 572 .

Veľkou výhodou je samostatnosť dopravy do práce, preto uprednostníme kandidáta s autom

Práca je v rámci Devínskej Novej Vsi a Lozorna

- Včasná úhrada mzdy
- Príplatok za nočnú zmenu od 22:00 do 6:00 podľa Zákonníka práce
- Príplatky za víkendové zmeny podľa Zákonníka práce
- Flexibilný pracovný čas

Pre urýchlenie procesu volajte p. Trajlínková Zuzana - 0917 522 572

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

- časová flexibilita
- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- nutnosť vlastnej dopravy na zákazky, nakoľko ju
nezabezpečujeme

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov