Brigáda - kontrola dielov a komponentov v automobilovom priemysle

HOLLEN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.+ príplatky podľa zákonníka práce
  • Termín nástupu: od 9.8.2021
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je v Žiline, alebo aj v Tepličke nad Váhom
- práca na trojzmennej prevádzke (8 hodinové zmeny), ranná, poobedná, nočná

Odstraňovanie nedostatkov dodávaných dielov a komponentov v automobilovom priemysle
- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola na linke
- kompletizácia dielov na linke
- podpora vo výrobe u zákazníka
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov
- sortovacie /triediace služby
- mechanické úpravy a opravy
- evidencia výsledkov svojej činnosti

- príplatok za prácu v noci od 22h - 6h podľa zákonníka práce
- príjemný pracovný kolektív, ktorého súčasťou môžete byť aj vy
- v prípade záujmu je možnosť pracovať u nás aj na dlhodobú spoluprácu (na živnosť 7 eur/h alebo na dohodu o vykonaní práce 5,5 eur/h)

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať všetkých kandidátov telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť
- pracovitosť

HOLLEN podporuje automobilových výrobcov OEM a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov. Sme slovenská spoločnosť s nemeckým know-how v automobilovom priemysle od roku 2001. Poskytujeme služby odborne a v kvalite garantovanej v zmysle našich certifikátov a špecifických požiadaviek zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kosatcová 24/A
841 07 Bratislava