Pridať inzerát

Brigáda na leto - vodič turistického vláčika v Senci

Holiday Village

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slnečné jazerá - sever, Senec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 7 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Koniec júna
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šoféra na turistický vláčik, ktorý premáva v Senci počas letných mesiacov. Práca pozostáva z prepravy cestujúcich po určenej trase. Preferujeme uchádzačov s bydliskom v Senci alebo blízkom okolí.

Zabezpečené stravovanie počas pracovných dní

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať svoj životopis pomocou formulára nižšie. Bližšie informácie o pracovnom mieste Vám radi poskytneme na telefónnom čísle +421 905 624 512. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

D

Platná kvalifikačná karta vodiča, zdravotná a psychická spôsobilosť

Spoločnosť zabezpečuje poskytovanie ubytovacích služieb a prevádzku turistického vláčika.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci