Pridať inzerát

Kuchár

Holiday Inn Trnava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hornopotočná, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jedál
- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov
- dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- zodpovednosť za kvalitu jedál a jej následná kontrola
- sledovanie správnych skladových zásob základných surovín
- aranžovanie pripravovaných pokrmov

- práca pre renomovanú sieť hotelov
- možnosť sebarealizácie, kariérny rast
- účasť na školeniach a kurzoch
- využívanie Wellness služieb hotela, fitness, podzemná garáž, zamestnanecké
stravovanie
- zľavy na ubytovanie a stravovanie v celosvetovej sieti hotelov Intercontinental Hotel Group
- po skúšobnej dobe možnosť príplatkov formou variabilnej zložky mzdy

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, spätne budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

kuchár
1

- tvorivosť, kreativita
- zodpovedný prístup k práci
- lojálnosť voči spoločnosti
- zmysel pre detail a čistotu
- samostatnosť
- precíznosť pri príprave jedál
- zodpovednosť za vizuálnu stránku pokrmov

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Adresa spoločnosti

Hornopotočná 5
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421333250520
E-mail: poslať životopis