Pridať inzerát

Senior Business Analyst pre globálny tím

Holcim European Business Services s.r.o.

  • Miesto práce: Hlavná, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: 1.10.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si Excel-entný a chceš sa dostať hlbšie do vôd Business Analytics, sme tu pre Teba!

Chceš získať pracovné skúsenosti na medzinárodnej úrovni alebo vystúpiť zo svojej komfortnej zóny? Ak áno, tak čítaj ďalej.

Na tejto pozícii bude Tvojou hlavnou náplňou práce:
- Práca v medzinárodnom tíme Developerov a Business analytikov
- Koordinovať aktivity spojené s data manažmentom, ako je zber dát, ich validácia, vizualizácia a analýza
- Interpretovať tieto dáta a prezentovať výsledky
- Komunikovať ohľadom dátových súborov s IT, ekonomickými a projektovými tímami
- Zúčastňovať sa workshopov a tréningov zameraných na analýzu dát, reporting, AI
- Zdieľať" know-how" v rámci tímu, budovať znalostnú databázu a dokumentáciu o používaných systémoch

Ako stabilná medzinárodná spoločnosť poskytujeme našim zamestnancom výnimočné pracovné prostredie, v ktorom môžu:

- Denne využívať angličtinu a ďalší jazyk,
- Rozvíjať technické znalosti v SAP, Axiom, Excel, QlikView a i.,
- Využiť získané znalosti a prax v medzinárodnom prostredí,
- Podieľať sa na zlepšovaní procesov.

Motiváciou sú aj ďalšie benefity a developement plan pre každého zamestnanca:

- Spoločenské podujatia a teambuildingy
- Športové aktivity a Multisport karta
- Podpora miestnych komunít a dobrovoľnícke činnosti
- Eco-friendly office
- Ovocné dni a firemné raňajky
- Podpora zdravého životného štýlu
- Moderný Office v centre Košíc
- Zľavy do gastro prevádzok
- Možnosť Home office
- Možnosť kariérneho rastu
- Tréningové a rozvojové príležitosti - soft skills a hard skills
- Jazykové kurzy
- Mladý pracovný kolektív
- Referral program

Do you want to be a part of our BSC? Send us your structured CV in English:
- Chosen candidates are contacted by HR for a short phone interview. Due to capacity reasons we do not contact all candidates
- Candidates CV, who are not contacted via phone, will be saved in database for future possible cooperation
- Next step is an interview with internal HR

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hospodárska informatika, ekonomika, manažment, IT a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Anglický jazyk - pokročilá úroveň min B2
- Expertná znalosť MS Excel je podmienkou
- Znalosť MS Power Point - bežný používateľ

- Orientácia na detail a kvalitu práce
- Schopnosť organizovať si prácu a čas, prioritizovať si úlohy
- Schopnosť pracovať v dynamickom a agilnom prostredí
- Silné analytické schopnosti a logické myslenie
- Zvedavosť a kreatívny prístup

Výhodou je ak máš:
- Skúsenosti v programoch SAP, Power BI, Tableau, Axiom

Holcim buduje pokrok pre ľudí a planétu. Ako globálny líder v oblasti inovatívnych a udržateľných stavebných riešení, Holcim umožňuje vytvoriť zelenšie mestá, inteligentnejsiu infraštruktúru a zlepšuje úroveň bývania na celom svete. S udržateľnosťou ako základom našej stratégie sa Holcim postupne stáva spoločnosťou s nulovou produkciou emisií, pričom jadrom úspechu sú naši ľudia a komunity. Spoločnosť presadzuje obnoviteľný a udržateľný prístup k stavebníctvu, ako svetová jednotka v oblasti recyklácie buduje viac, s menšími vstupmi. Holcim zamestnáva celosvetovo 70 000 ľudí, ktorí sú motivovaní k budovaniu rozvoja pre ľudí a planétu prostredníctvom štyroch obchodných segmentov: cement, betón, kamenivo a riešenia & produkty.

Pre Viac informácií prosím navštívte:
Web stránka: www.holcim-ebs.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/LafargeHolc...
LinkedIn: https://www.linkedin.com/showcase/ho...
Intagram: https://www.instagram.com/holcimebs/...

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Maťášová
E-mail: poslať životopis