Pridať inzerát

Analytik energetických projektů

HOFÍREK CONSULTING

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 300 - 2 500 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ANALYTIK ENERGETICKÝCH PROJEKTŮ

Pro našeho klienta – úspěšnou a dynamickou společnost poskytující energetické služby a realizující projekty v oblasti udržitelnosti, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:

Váš profil:

· VŠ vzdělání technického směru, ideálně TZB, elektroenergetika apod.

· Osvědčení pro výkon energetického auditora výhodou

· Zkušenosti s realizací projektů v oblasti zvyšování energetické účinnosti

· Pojmy jako energetický management, zelená budova nebo udržitelná energetika jsou Vám blízké

· Znalost MS Office, AutoCAD - výhodou

· ŘP sk. B – aktivní řidič

· Výborné komunikační a analytické schopnosti, pečlivost a chuť učit se novým věcem

Vaše práce:

· Inovativní projekty, sledování trendů a práce s moderními technologiemi

· Externí energetické audity u našich klientů

· Analýza a vyhodnocení energetických dat, definování potenciálu úspor, sestavení energetické koncepce, reporting

· Legislativní poradenství a konzultace v oblasti investic technologického charakteru

Nabízíme:

· Perspektivní zaměstnání stabilní, slovenské prosperující a rozvíjející se společnosti

· Jsme menší firma, kde se všichni znají, denně vzájemně spolupracujeme a panují u nás velmi přátelské vztahy

· Flexibilní pracovní dobu

· Atraktivní motivační finanční ohodnocení + bonusy z realizovaných zakázek

· Možnost osobního a profesního růstu – kvalitní odborné vzdělávání i školení k rozvoji osobnosti

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis, ve kterém uveďte údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise pro kancelář HOFÍREK CONSULTING, dáváte souhlas k jejich zpracování a jejich poskytnutí třetím osobám za účelem získání zaměstnání v souvislosti s výběrovým řízením, kterého se u kanceláře HOFÍREK CONSULTING účastníte. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy pouze po předchozí dohodě.

Vaše osobní údaje kancelář HOFÍREK CONSULTING uchovává, dokud není daná pracovní pozice obsazena. Předpokládáme, že tato doba nepřekročí 6 měsíců, poté budou veškeré vaše osobní údaje vymazány.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa