Pridať inzerát

Účtovník

HMSK Agency s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kysucké Nové Mesto
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiacMzda sa po ukončení skúšobnej doby zvyšuje.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného človeka na pozíciu účtovník.

Čo bude tvojou úlohou?
- vedenie podvojného účtovníctva v programe OMEGA,
- vytváranie účtovných uzávierok a reportov,
- spracovanie daňových priznaní o DPH, dane z motorových vozidiel,
- fakturácia,
- úhrady z bankového účtu,
- vedenie pokladne,
- evidencia došlej/odoslanej pošty,
- personalistika.

-dochádzkový bonus,
-dovolenkový bonus,
-Vianočný bonus,

Ďakujeme za účasť všetkým uchádzačom. Prosíme zasielajte životopisy a motivačné listy s Vašim telefónnym číslom na e-mail michaela.stasova@hmsk.sk Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

HMSK Agency s.r.o. je stabilná, zodpovedná a flexibilná personálna agentúra, ktorá sa špecializuje na personálny servis vo výrobnej sfére. Vyhľadávame vhodných kandidátov na zamestnancov na základe klientom poskytnutej špecifikácie konkrétneho pracovného miesta. Spoločnosť vyhľadáva vhodných kandidátov, ktorí budú spĺňať všetky predpoklady pre obsadenie pracovného miesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

OMEGA - Expert
Humanet - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť anglického jazyka výhodou,
zodpovednosť,
komunikačné schopnosti,
schopnosť pracovať v tíme,