Pridať inzerát

Špecialista/- ka logistiky na príjme skladu

HMH s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacFinálna mzda je predmetom dohody (v závislosti od schopností a zručností uchádzača).
  • Termín nástupu: August 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi vo veciach systém a poriadok? Vždy viete, kde sa čo nachádza a radi si udržiavate prehľad? Máte blízko k elektrotechnike? Pošlite nám svoj životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie a do nášho tímu hľadáme logistu/logistku, ktorého/ktorej hlavnou náplňou práce bude evidenčný, fyzický príjem elektronických súčiastok a sledovanie kvality pri vstupnej kontrole prijímaného materiálu.

Náplňou práce na tejto pozícii bude tiež:
• Príjem elektrotechnického materiálu, polovodičových súčiastok, či iného polotovaru určeného na výrobu elektronických zariadení.
• Kontrola kvality príjmu podľa predpísanej dokumentácie
• Administratívna evidencia prijatého materiálu do informačného systému.
• V prípade potreby zastupovanie v sklade pri expedícii a výdaji materiálu.

- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti
- Príležitosť pre rozvoj a sebarealizáciu
- Flexibilný pracovný čas
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie
- Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.)
- Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom
- Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov
- Spoločné firemné akcie 2x ročne (aktuálne podľa pandemickej situácie) a príspevok na tímové aktivity

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Preferované vzdelanie technického smeru.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Organizovanosť, dôslednosť a zodpovednosť
Zmysel pre detail
Skúsenosť s organizáciou skladového hospodárstva pre výrobu
Skúsenosť s elektrotechnikou výhodou
Proaktívny prístup k práci
Tímový hráč
Fyzická kondícia na primeranej úrovni

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov