Pridať inzerát

Asistent/ka - recepčný/á

HMH s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galvaniho, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacFinálna mzda je predmetom dohody a závisí od schopností a zručností uchádzača
  • Termín nástupu: Január 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi organizáciu, systém a poriadok vo veciach? Viete sa vynájsť a vybaviť/ vyriešiť takmer akúkoľvek úlohu, či nečakanú situáciu? Pošlite nám svoj životopis!

Sme pevne etablovaná a zároveň dynamicky sa rozvíjajúca slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie. Do svojho tímu hľadáme asistenta/ku - recepčného/ú, ktorý/á bude zodpovedať za plynulý a profesionálny chod recepcie a administratívnu podporu spoločnosti, bez ktorej by sa nám žilo ťažko.

Čo bude Tvoja náplň práce?
• Chod recepcie spoločnosti a organizácia jej činnosti.
• Primárny kontakt s návštevou - uvítanie, usadenie.
• Zber, spracovanie dokladov a správa systému evidencie dochádzky.
• Správa došlej a odoslanej pošty a balíkov.
• Podpora oddelení spoločnosti pri organizovaní služobných ciest.
• Operatívna starostlivosť o firemné priestory - starostlivosť o zeleň,
starostlivosť o kuchynky, riešenie bežných prevádzkových úloh v
priestoroch.
• Nákup a správa skladu spotrebného materiálu, kancelárskych
potrieb a drobného občerstvenia pre potreby spoločnosti.
• Zabezpečenie pečiatok a vizitiek.
• Výpomoc v registratúre.
• Podpora office manažmentu.

Vaša pracovná doba bude od 8:00 do 16:00.

- Práca v stabilnej a modernej slovenskej spoločnosti,
- Možnosti vzdelávania, rozvoja odborných znalostí a zručností, jazykové vzdelávanie,
- Pestrý 3-úrovňový sociálny program (pravidelné celofiremné akcie, spoločné tímové aktivity a individuálne volený sociálny program) zameraný na rôzne aspekty života od zdravia až po kultúru,
- Zaujímavé finančné odmeny postavené na výsledkoch zamestnanca, tímu a spoločnosti.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis.
Vybraných kandidátov/-ky budeme kontaktovať..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosť s organizáciou práce na recepcii spoločnosti;
- Systematický, organizovaný a proaktívny prístup k úlohám a práci;
- Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť;
- ANGLICKÝ jazyk na mierne pokročilej úrovni, komunikácia v nemeckom jazyku je výhodou;
- Profesionálna a efektívna komunikácia - osobná/ písomná/ telefonická;
- Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič.

Spoločnosť HMH, s.r.o. vznikla v roku 1993, má dlhoročnú tradíciu v oblasti riadenia technologických procesov, automatizácie a regulácie v železničnej doprave s významným postavením nielen na domácom trhu ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov