Servisní technik na opravy vinařských technologií včetně robotických linek

HM, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 25 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme:
- odbornou způsobilost pracovníků v elektrotechnice
- vyhláška 50 (min. § 6)
- praxe v oboru výhodou,
- ŘP skupiny B podmínkou, další skupiny výhodou,
- ochota učit se novým věcem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- dobré platové podmínky + výkonnostní odměny,
- zaměstnanecké výhody,
- práci na hlavní pracovní poměr,
- odborné zaškolení,
- kvalitní technické zázemí,
- práce se špičkovou technikou,
- odborné zaškolení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

HM s.r.o. Hodonín
Firma se zabývá prodejem a servisem zemědělské techniky, vinařské techniky a technologií.
Společnost HM, s.r.o. byla založena v roce 1992. V roce 2004 rozšířila své aktivity i do Slovenské republiky, kde založila dceřinou společnost HM technic se sídlem v Dunajské Stredě.

Obchodně servisní centrum v Hodoníně je rozděleno do třech divizí a představuje tak moderní způsob prodeje zemědělské techniky, vinařské techniky a technologických linek.

Kvalitní technické zázemí, dostatečný počet specializovaných pracovníků, nabídka špičkové techniky od předních světových výrobců, jsou základní předpoklady pro splnění našeho cíle což je "spokojený zákazník".

Adresa společnosti

HM, s.r.o.
Na Pískách 3903/5
695 01 Hodonín
Česká republika