Pridať inzerát

Sústružník - klasické obrábacie stroje

HKS Forge, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Coburgova, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha klasického obrábacieho stroja
- Prípravné práce vrátane výberu náradia a nastavovania stroja
- Výroba podľa technologických postupov
- Používanie meradiel
- Výroba podľa technickej dokumentácie
- Opracovávanie s dôrazom na zachovanie požadovaného tvaru, rozmerov a povolených
odchýlok
- Dodržiavanie zásad BOZP, hygieny práce, požiarnych predpisov a platných
organizačných smerníc platných na pracovisku

-3. pilier dôchodkového sporenia
-zabezpečujeme stravovanie v našej jedálni
-bezplatné právne poradenstvo, mikropôžičky
-rôzne formy poukážok do kníhkupectva, lekárne , fitnescentra a iné benefity pre našich zamestnancov

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem, všetky CV budú po ukončení výberového konania spracované v súlade so zák. 18/2018 a GDPR. Viac o zásadách GDPR nájdete na: https://www.hksforge.sk/media/zasady-na-web-HKS-Forge.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- Strojárenské vzdelanie
- Prax v obrábaní kovov na klasických sústruhoch
- Znalosť čítania výkresovej dokumentácie, používania
rôznych druhov meradiel

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Vičanová
Tel.: +421910819910
E-mail: poslať životopis