Pridať inzerát

Skladník kovacieho náradia

HKS Forge, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Coburgova, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenná príprava a kontrola náradia na kovanie (skladanie a rozoberanie)
- posudzovanie stavu opotrebenia náradia, určovanie postupu opravy náradia
- drobné opravy náradia
- práca na VZV
- práca s regálovým zakladačom
- práca na PC
- vytváranie interných objednávok na renováciu, výrobu nového náradia
- sledovanie životnosti náradia
- plnenie pokynov nadriadeného
- zastupovanie vedúceho skladu v jeho neprítomnosti

-3. pilier dôchodkového sporenia
-zabezpečujeme stravovanie v našej jedálni
-bezplatné právne poradenstvo, mikropôžičky
-rôzne formy poukážok do kníhkupectva, lekárne , fitnescentra a iné benefity pre našich zamestnancov

Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem, všetky CV budú po ukončení výberového konania spracované v súlade so zák. 18/2018 a GDPR. Viac o zásadách GDPR nájdete na: https://www.hksforge.sk/media/zasady-na-web-HKS-Forge.pdf

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- znalosti balíku Microsoft Office
- flexibilita
- samostatnosť a aktívny prístup k práci
- tímový hráč

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete na:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Coburgova ulica 84
917 02 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Vičanová
Tel.: +421910819910
E-mail: poslať životopis