Pridať inzerát

Referent logistiky

HKS Forge, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: HKS Forge, Coburgova, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiacZákladná mzda od 1250 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidát + letné a zimné odmeny a bohatý sociálny program spoločnosti
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontaktná osoba pre určenú skupinu zákazníkov.
Príjimanie a aktualizácia objednávok, výhľadov od pridelenej skupiny zákazníkov.
Informovanie zákazníkov o plnení zmluvných podmienok – objednávky, expedície, posuny termínov, potvrdenia objednávok .
Zabezpečenie správnej expedície – podklad k fakturácii, dopravné podklady, baliace listy.
Zodpovednosť za tok informácii od zákazníka smerom k jednotlivým oddeleniam.
Súčasť interných expedičných meetingov.
Aktualizácia špecifických požiadaviek zákazníka v spolupráci s inými oddeleniami.
Interný/Externý reporting.
Zastupovanie v rámci oddelenia logistiky.
Zodpovednosť za dodávateľskú výkonnosť.
Plánovanie a kontrola výšky skladov

Možnosť profesionálneho rastu, školenia a ďalšie vzdelávanie, zabezpečené stravovanie v našej závodnej jedálni, bohatý sociálny program a veľa ďalšieho...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, obchod

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

logistika, obchod, medzinárodný obchod
2

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikačné a organizačné schopnosti

Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Coburgova ulica 84
917 02 Trnava