Pridať inzerát

Senior Assistant / Senior Asistentka

Hitachi Zosen Inova Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Levice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacPonúka sa hrubá mesačná mzda. Plat môže byť upravený vyššie vzhľadom na skúsenosti kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovávanie širokej škály administratívnych úloh, ktoré uľahčia predstavenstvu skupiny a senior manažérom schopnosť efektívne viesť organizáciu, vrátane: tvorby správ a prezentácií; zhromažďovanie a príprava informácií na stretnutia s internými a externými stranami; zostavovanie a príprava korešpondencie; vedenie zoznamov kontaktov; organizovanie ciest; vypĺňanie výkazov výdavkov; a pomoc pri špeciálnych projektoch;
• poskytovať sofistikovanú správu kalendárov efektívnym plánovaním stretnutí; uprednostňovanie otázok a požiadaviek pri riešení konfliktov; poskytovanie aktualizácií a pripomienok, aby manažéri dodržiavali plán; robiť odporúčania, aby ste zabezpečili hladké každodenné stretnutia
• podpora manažmentu stretnutí a podujatí: organizuje, koordinuje a spravuje všetku logistiku pre rôzne stretnutia a podujatia; návrhy programov; vyvíjať, zostavovať a distribuovať prezentačné materiály; predvídať potreby pridelených manažérov „pred stretnutiami, konferenciami atď.; zaznamenávať zápisnice zo schôdze
• byť ako kontaktný bod pre interné a externé strany: odpovedať na telefóny alebo e-maily a zaoberať sa všetkými otázkami vrátane tých, ktoré sú vysoko dôverného alebo kritického charakteru; uprednostniť a určiť vhodný postup, ktorý odráža štýl a organizačnú politiku manažéra
• zabezpečovanie dopravy, ubytovania a rezervácie reštaurácií; príprava zasadacích miestností;
• spolupráca s ostatnými asistentmi a zamestnancami na projektoch, stretnutiach a organizáciách podujatí

Pracovná zmluva na dobu neurčitú
Finančná odmena pri pracovných jubileách
Flexibilný pracovný čas (základný čas 9:00-15:30)
Podporujúce a tímovo orientované pracovné prostredie
Moderná infraštruktúra
Bezplatný pitný režim (káva)
Príspevok na rekreáciu
Podpora odborného a kariérneho rastu, vzdelávania a odbornej prípravy

Prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Ak posielate motivačný list, pošlite ho aj v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
SAP Logon - Základy

Počet rokov praxe

5

• skúsenosti s podporou výkonných manažérov ako vedúci/senior alebo tímový asistent podporujúci rôznych manažérov, vrátane podpory vedúcich pracovníkov na úrovni C na diaľku a v medzinárodnom prostredí
• odborná znalosť Microsoft Office; schopnosť navrhovať a upravovať grafické prezentácie a materiály
• organizačné schopnosti a schopnosti riadenia času a dokonalá pozornosť venovaná detailom
• schopnosť dokončiť veľké množstvo úloh a projektov s praktickým prístupom, malým alebo žiadnym vedením a reagovať s primeranou úrovňou naliehavosti na situácie a udalosti
• schopnosť zachovať vysokú úroveň integrity a diskrétnosti pri zaobchádzaní s dôvernými informáciami
• silné verbálne a písomné komunikačné schopnosti
• schopnosť riešiť jednoduché problémy IT
• schopnosť dobre pracovať v medzifunkčnom tímovom prostredí a vysoký stupeň profesionality pri jednaní s rôznymi skupinami ľudí, vrátane členov predstavenstva, vyšších manažérov, zamestnancov a rôznych externých strán
• vysoký stupeň prispôsobivosti v prípade potreby, schopnosť byť k dispozícii po pracovnej dobe a prispôsobiť sa plánu manažéra v prípade potreby
• plynulá obchodná angličtina a znalosť akéhokoľvek iného európskeho jazyka (napr. nemčiny) by bola výhodou

Zelená technologická spoločnosť Hitachi Zosen Inova (HZI) so sídlom v Zürichu je globálnym lídrom v riešeniach pre energetickú transformáciu a obehové hospodárstvo vrátane energie z odpadu (EfW) a obnoviteľného plynu (RG), ktorá pôsobí ako súčasť skupiny Hitachi Zosen Corporation. HZI pôsobí ako projektant, dodávateľ technológií a inžinier, obstarávateľ a stavebný (EPC) dodávateľ dodávajúci kompletné zariadenia na kľúč a systémové riešenia pre tepelné a biologické zhodnocovanie odpadu. Jej riešenia sú založené na efektívnych a ekologických technológiách, sú dôkladne testované a dajú sa flexibilne prispôsobiť požiadavkám zákazníkov. Skupina HZI Service Solutions Group spája svoj vlastný výskum a vývoj s komplexnými výrobnými a montážnymi schopnosťami, aby poskytovala podporu počas celého výrobného cyklu závodu. HZI pracuje pre zákazníkov od etablovaných spoločností v oblasti odpadového hospodárstva až po začínajúcich partnerov na nových trhoch. Jeho inovatívne a spoľahlivé riešenia boli súčasťou viac ako 1 600 referenčných projektov po celom svete.

Zistite viac o HZI na www.hz-inova.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov