Pridať inzerát

Operátor CNC strojov HiProTech s.r.o.

HiProTech s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rabča
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 - 11 EUR/hod.Od 1.200 - 2.000€/mesiac (brutto) v závislosti od kvalifikácie a schopností + príplatky za prácu nadčas, SO, sviatky a príplatky za poobednú zmenu.
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Výroba súčiastok z ocelí, plastov, Al a Cu zliatin na CNC strojoch podľa výkresovej dokumentácie.
-Kusová a malosériová výroba.
-Kontrola rozmerov vyrobených dielov.
-Pozície sú pre obsluhu 3-osej frézy, 5-osej frézy alebo sústruhu.

-Práca v stabilnej spoločnosti.
-Práca s najmodernejšími technológiami.
-Práca v mladom kolektíve.
-Zaškolenie ak uchádzač nie je zo strojárskeho prostredia, uchádzač nemusí mať skúsenosti s CNC strojmi.
-Príplatky za prácu nadčas, SO, sviatky a príplatky za poobednú zmenu.
-Možnosť kariérneho rastu.
-Teambuildingové a športové aktivity.
-Možnosť účasti na školeniach.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je nutné byť z odboru

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Manuálna zručnosť
-Praktické a technické myslenie
-Samostatnosť
-Zodpovednosť
-Precíznosť
-Chuť a schopnosť učiť sa nové veci

Sme mladý a dynamický kolektív pracovníkov v strojárskom odvetví s veľkým potenciálom pre rozvoj a rast. Špecializujeme sa na trieskové obrábanie súčiastok zo železných a neželezných kovov:
Hľadáš prácu v stabilnej spoločnosti, kolektíve, ktorý Ťa podrží, kde ocenia Tvoje zručnosti a schopnosti. Chceš sa spolupodieľať na budovaní úspešného podniku, tak sa pridaj k nášmu kolektívu a spolupracuj s tými najlepšími v obore.