Pridať inzerát

C&E Operations Supervisor - Hilton Prague

HILTON PRAGUE HOTELS

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pobřežní, Karlín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 32 500 Kč/měsíc+ osobní ohodnocení
  • Termín nástupu: 01.10.2021

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chystáme zpět po covidu velké banketní akce a spousta malých v jednom termínu. A potřebujeme někoho, kdo má zkušenost s vedením týmu a postará se o to, že na dané akce bude vše nachystané podle předchozí domluvy a plánu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout

Proč pracovat právě u nás? Jsme Hilton, máme rádi naše hosty a snažíme se vždy o to nejlepší. Hilton získal právě ocenění v rámci nejlepších 5ti zaměstnavatelů pro celou Evropu.

A také..

Zázemí stabilní značky Hilton

Práci v centru Prahy na metru B (Florenc)

Odpovídající mzda

Smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce + benefity hotelu a strava zdarma v hotelové zaměstnanecké restauraci

Informace o náboru

Výhodou bude, pokud budete umět

Poradit si s nenadálými situacemi a vedením týmu, holt někdy na směnu nechodí plný počet. Organizační schopnosti a nebát se pomoct týmu s nachystáním akcí

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.10.2021 (zbývá ještě 13 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Odolnost vůči stresu, umět si poradit v každé situaci a být aktivní v řešení, aby klient byl vždy spokojen. Komunikace je na prvním místě, někdy v anglickém jazyce, někdy v češtině

Hotel Hilton Prague & Hilton Prague Old Town poskytuje ubytování v 791 a 303 pokojích v centru Prahy. Zajistíme konference, eventy, catering v hotelu i mimo hotel.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Hilton Prague
Pobřežní 1
186000 Praha
Česká republika
www.jobs.hilton.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Hradilík
E-mail: poslať životopis