Pridať inzerát

Masér / Masérka On-Call - HILTON PRAGUE

HILTON PRAGUE HOTELS

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pobřežní, Karlín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 120 Kč/hod.
  • Termín nástupu: 01.06.2021
  • Druh pracovního poměru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci maséra/masérky na dohodu (on-call) tzn. klient si objedná dopředu masáž a my Vám dáme vědět v jaký termín a čas se masáž bude konat (nesedíte stále v hotelu)
Máme různé druhy masáží s různou délkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Započítáváme hodinově i přípavu na masáž a čas po masáži. Ohodnocení je hodinová mzda + % z dané, provedené masáže. Více informací rádi sdělíme na osobním setkání.

Informace o náboru

Prosím zašlete nám svůj životopis emailem.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.6.2021 (zbývá ještě 17 dnů)

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profesionální, certifikovaný masér / masérka

Hotel Hilton Prague & Hilton Prague Old Town poskytuje ubytování v 791 a 303 pokojích v centru Prahy. Zajistíme konference, eventy, catering v hotelu i mimo hotel.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Hilton Prague
Pobřežní 1
186000 Praha
Česká republika
www.jobs.hilton.com