Pridať inzerát

National Key Account Manager - C-parts Managements

HILL International s.r.o.

  • Místo práce: Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 500 - 5 000 EUR/měsícSložky mzdy: fixní mzda, provize, mimořádný bonus

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - specialistu v oboru spojovací a upevňovací techniky a experta v managementu C-dílů - s téměř 1 000 zaměstnanci, 110.000 produkty v nabídce, globálním obchodním zastoupením po celém světě a jedné z nejinovativnějších společností s centrálou v Německu – hledáme seniorního obchodního manažera pro slovenský trh.

Pro Váš úspěch jsou připraveny:

- Produkty, o jejichž kvalitu se můžete opřít, (spojovací a upevňovací materiál, logistická řešení na míru zákazníkům a propracovaný inteligentní management C-dílů na špičkové úrovni).
- Zaučení je intenzivní. Proškolíme Vás nejen na produkty, ale i na obchodní dovednosti v rámci čtyřtýdenního školení jak na centrále společnosti v České republice, u zákazníků, tak u matky v Německu). Úvodní školení je práce, praxe a zábava.
- Centrální Tým obchodní podpory i seniorní mentor je Vám k dispozici.
Široké portfolio zákazníků je složeno z převážně středních a velkých společností z oblasti automotive, strojírenství nebo rail.
- Kvalitní a moderní pracovní pomůcky, jako je intuitivní CRM systém Dynamics, auto značky Škoda, mobil, notebook, připojení k internetu. Vybavení můžete samozřejmě využít i k soukromým účelům.
- Motivační odměna, čím víc prodáte, tím víc dostanete. (provize a bonusy) Finanční strop není omezen. Garantovaná nástupní mzda. Pracovní poměr na HPP.

Co Vás na pozici čeká:

- Budete pečovat a rozvíjet obchodní vztahy se svěřenými klíčovými zákazníky v segmentu Automotive/Strojírenství/Rail.
- Pro daný segment budete získávat nové klíčové zákazníky se zaměřením na střední a velké společnosti s vyšší přidanou hodnotou.
- Budete zodpovídat za cenovou a obchodní strategii v rámci slovenského trhu.
- Povedete obchodní jednání na profesionální úrovni (jednání s majiteli velkých společností).
- Ve spolupráci s vedením firmy a zákaznickou podporou zajistíte přípravu podkladů pro prezentace nových služeb a produktů na míru zákazníkovi.
- Budete také průběžně vést záznamy o zákaznících ve firemní aplikaci Dynamics, komunikovat s mateřskou centrálou v Německu a udržovat/aktualizovat interní reporty za Slovenskou republiku.
- Budete flexibilně plánovat svoje aktivity k dosažení měsíčního/ročního cíle.

Ideální kandidát je:

- Muž nebo žena s minimálně 3-letou praxí na obchodní pozici v oblasti spojovací techniky a managementu C-dílů,
- rád se učí, je samostatný a zodpovědný,
- umí naslouchat zákazníkům a nabídnout jim řešení, které neodmítnou,
- má přirozené vystupování,
- je proaktivní, cílevědomý a hledá způsoby řešení a ne důvody neúspěchu,
- komunikuje v anglickém jazyce alespoň na úrovni B2. Pokud se domluví také německy, je to výhoda,
- má ambice stát se nejdéle do 2 let manažerem slovenského týmu společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Služební automobil značky Škoda
- Propracovaný systém vzdělávání
- Pozice je obsazována s úmyslem vychovat Regionálního manažera pro slovenský trh - příležitost k rychlému kariernímu růstu na regionální manažerskou pozici
- Zaměstnanecké akce v SR, ČR a zahraniční mateřské centrále v Německu
- Další systém firemních benefitů
- Kombinace cestování, práce z kanceláře a home office je samozřejmostí.

Informace o náboru

Oslovila Vás naše nabídka? Pak na nic nečekejte a pošlete nám, prosím, svůj životopis a krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Specialista v oboru spojovací a upevňovací techniky a expert v managementu C-dílů - s téměř 1 000 zaměstnanci, 110.000 standartními produkty a 750 000 specifickými artikly v nabídce. Společnost má globální obchodní zastoupením po celém světě. Na trhu úspěšně funguje 140 let a průběžně roste. Jde o velmi inovativní společnost s moderní mateřskou centrálou v Německu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, automotive, strojírenství, rail

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

min. 3 roky, optimálně 5 let a více

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativní, cílevědomý, umění naslouchat

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců