Pridať inzerát

Technical Project Manager - LEAN, CIP

HILL International s.r.o.

  • Místo práce: Česká republika, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 000 - 2 400 EUR/měsíc13.plat, notebook, mobilní tlf, osobní rozvoj.
  • Termín nástupu: ihned nebo dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude:

-vedení zlepšovacích projektů
-optimalizace procesů
-CIP, lean, automatizace s cílem zvyšování efektivity a produktivity ve 2 výrobních závodech (J. Morava, S. Morava)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

mezinárodní výrobní potravinářská společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

technické vzdělání, ekonomické vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

vedení projektů lean, cip ve výrobní společnosti

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

uvítáme energické, motivované kandidáty s dobrými prezentačními a komunikačními dovednostmi. Výhodou jsou mezinárodní zkušenosti.

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců