Pridať inzerát

Inžinier kvality/Metrológ

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Južná trieda 123A, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 - 1 500 EUR/mesiacMzda v závislosti od odbornosti a praxe kandidáta. Finančný bonus vyplácaný mesačne.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie meraní (jednoduché merania, merania pomocou 3D CMM) podľa požiadaviek zákazníka a ostatných oddelení;
- Tvorba a úprava meracích programov (Hexagon PC-DMIS; Renishaw 3-osí systém a spínacie dotykové sondy);
- Analyzovanie výsledkov meraní, vytváranie reportov meraní, informovanie nadriadeného o všetkých nekonformných výsledkoch meraní
- Vyhodnocovanie meraní;
- Riadenie a evidencia meradiel, kalibrácie, vyhodnocovanie kalibrácií;
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami a zákazníkom v oblasti kvality, reklamácií, požiadaviek na zmeny a zlepšenie.
- Monitorovať proces výroby a zabezpečiť dodržiavanie predpísaných postupov. Riešiť problémy vo výrobe súvisiace s kvalitou;
- Kontrola a dozor nad metrologickými procesmi vo výrobe;
- Zúčastňovať sa procesu zaškoľovania zamestnancov v oblasti manipulácie s meradlami.

- práca v malom kolektíve s priateľskou a rodinnou atmosférou
- príspevok na DDS po odpracovaní 3 rokov
- príspevok na stravné lístky zo sociálneho fondu
- v 8/2022 sa firma bude sťahovať do nových, moderných priestorov v priemyselnom parku pri letisku v Košiciach

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované osobnostné aj profesné kritériá, pošlite nám Váš životopis.
Odpovedať budeme len vhodným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ/VŠ technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
PC-DMIS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- organizačné schopnosti
- technické a analytické myslenie
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- preferované sú skúsenosti s plastovými lisovanými výrobkami, identifikáciou výrobných chýb a s využívaním meracích zariadení
- skúsenosti v oblasti riadenia kvality sú výhodou
- skúsenosti s prácou v PC-DMIS sú výhodou

Hi-Technology Group je svetový výrobca vstrekovaných plastových výliskov.
Hi-Technology Moldings Slovakia sro, člen Hi-Technology Group Ltd., vznikla v marci 2007 ako jediné zahraničné zastúpenie britskej spoločnosti Hi-Technology Group Ltd. V súčasnosti dynamicky rozvíja svoju výrobnú činnosť a zamestnáva 140 zamestnancov, hlavne vo výrobnej činnosti zameranej na lisovanie a montáž plastových komponentov, určených pre rôzne priemyselné odvetvia.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov