Obchodný zástupca pre estetické centrá, kozmetické salóny, dermatologické ambulancie

HGH Pharma s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacUvedená suma je informatívna. Fixná + pohyblivá časť. Výška odmeny je v závislosti od výsledkov. Odmeňovanie je nadstavené prostredníctvom provízneho systému dohodnutého pri spolupráci formou živnosti.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu výrazného rozšírenia nášho portfólia v oblasti mezoterapie, peelingov a kozmetiky, hľadáme do nášho tímu samostatného a spoľahlivého obchodného zástupcu, ktorý má znalosť regiónu a prostredia estetických centier, kozmetických salónov a kožných ambulancií.
Ponúkame samostatnú prácu so širokým a kvalitným portfóliom svetového výrobcu.

Informácie o výberovom konaní

Obsadzujeme miesta vo viacerých regiónoch.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax a kontakty v oblasti kozmetických a estetických centier vítaná.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a distribúciou zdravotníckych pomôcok a kozmetiky. Sme výhradným distribútorom značky TOSKANI, Aqufill a Aqulift pre SR a ČR.

Adresa spoločnosti

Strojárenská 11/A
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto