Pridať inzerát

Konštruktér elektrických častí strojov

HF NaJUS, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lieskovec 847/124, Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 500 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od skúseností a potenciálu kandidáta
  • Termín nástupu: 1.8.2022, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozpracováva technicko – konštrukčné podklady zariadení a koncepty rozvodných skríň a bezpečnostných prvkov
Navrhuje a špecifikuje vhodné konštrukčné a inštalačné prvky ( štandardizácia, cost-saving, modularita ).
Tvorí výrobnú a sprievodnú elektro dokumentáciu zariadení
Komunikuje s výrobcami rozvodných skríň, riadiacich systémov a iných elektrických častí zariadení,
Spolupracuje s konštruktérmi mechanických častí a SW inžiniermi

Kreatívna práca v medzinárodnom tíme HF Group
Pracovná istota v nadnárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom vo svojom odbore a funguje viac ako 100 rokov
Využívanie najnovších HW a SW technológií určených pre konštruktérske práce
Pravidelný pobyt v európskych centrách HF Group podľa zamerania medzinárodných projektov
Flexibilný pracovný čas, platené voľno ( 2 – 3 dni v roku )
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Teplá strava prostredníctvom vlastnej jedálne, a to za 0,70 EUR / obed
Firemný mobilný telefón

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2022 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automatizácia, elektrotechnika, mechatronika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ochota cestovať
Schopnosť samostatnej práce a zodpovednosti, ale aj tímovej práce v konštrukčnej skupine
Technické myslenie, lojalita k spoločnosti a zmysel pre zodpovednosť
Skúsenosť s návrhom elektrických rozvodných skríň a s používaním SW platformy Sistema
Skúsenosť s návrhom motorov a servo-pohonov pomocou systému Motion ananlyzer, alebo podobného
Schopnosť projektovania v EPLAN, vrátane verzie P8
Znalosť štandardov DIN EN 13849
Znalosť SAP ERP ECTR a MS Office

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com
www.hfnajus.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov