Pridať inzerát

Zámočník

HF NaJUS, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lieskovec, Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR/hod.mzda bude individuálne posúdená podľa skúseností kandidáta a nezahŕňa mzdové príplatky podľa Zákonníka práce za nočnú prácu, prácu počas víkendov ani dochádzkový bonus
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž a demontáž dielov, strojov a zariadení podľa výkresovej dokumentácie
• zostavovanie konštrukcií z komponentov podľa výkresov vrátane zlícovania, zoskrutkovania, lepenia,
• montáž jednoúčelových priemyselných zariadení podľa technickej dokumentácie,
• dodržiavanie požadovanej kvality výrobku, kontrola funkčnosti, vrátane spracovania požadovaných záznamov a protokolov,
• opracovávanie súčiastok (brúsenie, vŕtanie, pílenie, ohýbanie atď.).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

montážnik, zámočník

Počet rokov praxe

1

-strojárske vzdelanie
- schopnosť čítania výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť
- skúsenosť s montážou pneumatických a hydraulických častí výhodou

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov