Pridať inzerát

Lakovač/maskovač

HF NaJUS, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lieskovec, Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.Finálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta a bude počas pohovoru individuálne posudzovaná. Minimálne hodinové sadzby na uvedené pozície (kmeňový stav): od 6 Eur / hodina Ďalšie bonusy - dochádzkový bonus, nástupný bonus, iné výhody z kolektívnej zmluvy. Pracovná doba 7,5 hodiny, ranná a popoludňajšia zmena.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce lakovača:
- mokré lakovanie výrobkov, konštrukcii
- príprava farby podľa požiadavky zákazníka
- oprava náteru po montáži
- gitovanie, brúsenie výhodou
- manipulácia s materiálom pomocou žeriavu, VZV, RVV
- práca vo viacsmennej prevádzke

Náplň práce maskovača:
- príprava výrobkov pred lakovaním
- čistenie, umývanie, gitovanie, brúsenie
- chránenie plôch, otvorov a závitov
- odmaskovanie, označenie, spárovanie sprievodnou dokumentáciou
- oprava náteru po montáži výhodou
- čítanie VD výhodou

- náborový príspevok 300€
- platené pracovné voľno (narodeninové voľno, vianočné voľno)
- dochádzkový bonus
- príspevok na DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

lakovač/maskovač

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-skúsenosti s prácou v lakovni, maskovni
-skúsenosti s viazaním bremien, práca so žeriavom a riadením VZV
-orientácia v technickej dokumentácii

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421905973798
E-mail: poslať životopis