Pridať inzerát

Mechanical Designer

HF NaJUS, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lieskovec 847/124, Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúsenosti kandidáta a bude individuálne prejednaná počas osobného stretnutia.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozpracováva technicko – konštrukčné podklady zariadení,
Navrhuje a špecifikuje vhodné konštrukčné a inštalačné prvky,
Tvorí výrobnú a sprievodnú dokumentáciu zariadení ( SolidWorks, SAP, ... )
Zúčastňuje sa tímovej práce počas prípravy projektov
Vykonáva aj úlohy súvisiace s výrobou, montážou, komunikuje so zákazníkom
Tvorba 3D modelov a štandardizovanej výkresovej dokumentácie v CAD systéme
Tvorba kusovníkov

- náborový príspevok 300€
- platené pracovné voľno (narodeninové voľno, vianočné voľno)
- dochádzkový bonus
- príspevok na DDS

Pracovný pomer na dobu určitú - jeden rok s možnosťou predĺženia na neurčito.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
SolidWorks - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Konštruktér

Počet rokov praxe

1

- Relevantné skúsenosti konštruktéra mechanických častí zariadení
-Ochota cestovať
-Schopnosť samostatnej práce a zodpovednosti, ale aj tímovej práce v konštrukčnej skupine
-Technické myslenie, lojalita k spoločnosti a zmysel pre zodpovednosť
-Preferovaný CAD systém - Solid Works,

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com
www.hfnajus.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt