Pridať inzerát

Servisný technik

HF NaJUS, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lieskovec 847/124, Dubnica nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7 EUR/hod.Finálna základná mzda závisí od skúseností kandidáta, uvedená mzda je minimálna spodná hranica mzdy ponúknutá kandidátovi. K základnej zložke mzdy sú vyplácané (okrem zákonných príplatkov a mzdových zvýhodnení v súvislosti s vysielaním do zahraničia) aj nadštandardné bonusy za každý deň služobnej cesty. Bližšie informácie o spôsobe odmeňovania budú komunikované na osobnom stretnutí.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- servis, montáž aj demontáž strojov u konečného zákazníka
- montážne práce v HF NaJUS
- servis gumárenských strojov
- práca vyžaduje cestovanie do zahraničia

- náborový príspevok 300€
- platené pracovné voľno (narodeninové voľno, vianočné voľno)
- dochádzkový bonus
- príspevok na DDS
- nadštandardné mzdové príplatky
- mimoriadne odmeny spojené so služobnými cestami
- práca s najmodernejšími technológiami
- vzdelávanie, odborný a kariérny rast

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť výkresovej dokumentácie a technologických postupov sú PODMIENKOU,
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- ochota vzdelávať sa a cestovať

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov