Pridať inzerát

Belgicko - Murári

HF-Group SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Belgicko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 - 4 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre šikovných murárov na výstavbu obvodových stien, nosných priečok, debnenie, betónovanie.

Požiadavky:
-prax min. 2 roky
-živnostenský list min. 2 mesiace
-vlastný automobil
-anglický, nemecký alebo holandský jazyk na základnej úrovni
-pracovitosť, precíznosť, flexibilita, zodpovednosť

Ponúkame:
- 19 EUR/Hodina splatnosť faktúry 15 dní
- ubytovanie zabezpečené
- pracovný odev
- práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Murár

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Murár/Stavebníctvo
2

HF-Group SK, s.r.o. - stavebná spoločnosť so sídlom na Slovensku, ktorá pôsobí na zahraničnom trhu od roku 2013. V priebehu času sme sa cez realizáciu menších projektov prepracovali až k možnosti realizovať významné projekty pre zahraničné spoločnosti. V súčasnosti predstavujeme spoľahlivého subdodávateľa na dlhodobú spoluprácu.
V začiatkoch sa naša spoločnosť špecializovala na interiérové a exteriérové rekonštrukcie ale za posledné roky sme sa začali venovať aj výrobnému priemyslu.

Adresa spoločnosti

Karpatská 10/804
089 01 Svidník