Zástupca riaditeľa (pedagóg) resp. Asistent riaditeľa Materskej škôlky a centra voľného času

Heureka Slovakia o.z.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sekier Sídlisko, Okružná, Zvolen-Môťová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 998,5 EUR/mesiacRiadime sa ZP avšak rešpektujeme kvalifikačné predpoklady a tzv.tabuľkové platy sú základom odmeňovania aj u nás.
  • Termín nástupu: 1.4.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RIadenie škôl a školských zariadení.
Hľadáme flexibilného manažéra v oblasti voľnočasových aktivít bez obmedzenia veku (rodinné centrum, vlastná telocvična a centrum voľného času) a práce s deťmi predškolského veku (MŠ s Jedálňou).

Manažovanie, koučovanie a cielený marketing = úspech = odmena nad štandard

Motivačný systém zameraný na kvalitatívne a kvantitatívne ukazovatele (EDUčísla) - PROAKTIV
od prvého zvládnutého začiatku školského roku.
Úspech a rast sa vždy prejaví na mesačnej pohyblivej časti mzdy.

Budget
na osobné pracovné ošatenie a prostriedky
na osobný rast zamestnanca - vzdelávanie (kurzy, školenia)
na strávenie voľného času s rodinou - napr. preplatenie vstupeniek (kino, divadlo, koncert, šport atď.)

Hľadáme "multifunkčného", systematického a dynamického človeka, ktorý vyniká schopnosťou riadiť, kreativitou a inovatívnosťou. Znalosť databáz a informačných systémov v školstve ako ASC alebo IZUŠ je vítaná.
Viackolový výber a vo finále aj v súčinnosti s profesionálnym personálnym poradcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kreativita, dôslednosť, organizačné schopnosti, tímovosť , lojálnosť, pokora. Prísny ale spravodlivý.
1. atestácie v odbore (aj príbuznom) vítaná

SMS Heuréka - systém škôl a školských zariadení zameraných najmä na prácu s deťmi a mládežou do 25 rokov združujúca SZUŠ, SCVČ a SMŠ.
www.heurekaslovakia.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci