Zástupca riaditeľa škôl a školských zariadení - BBSK, ZASK, NRSK

Heureka Slovakia o.z.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 118 EUR/mesiacRiadime sa ZP avšak rešpektujeme kvalifikačné predpoklady a tzv.tabuľkové platy sú základom odmeňovania aj u nás.
  • Termín nástupu: 2.9.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RIadenie škôl a školských zariadení. Hľadáme flexibilného manažéra pre oblasti umeleckého vzdelávania (SZUŠ),
voľnočasových aktivít (RC a SCVČ)
a práce s deťmi predškolského typu (MŠ s Jedálňou).
Manažovanie, koučovanie a kreativita = úspech = odmena nad štandard

Motivačný systém zameraný na kvalitatívne a kvantitatívne ukazovatele (EDUčísla) - PROAKTIV od prvého zvládnutého školského roku. Úspech a rast škôl sa prejaví na mesačnej pohyblivej časti mzdy.
Budget
na osobné pracovné ošatenie a prostriedky (Heuréka katalóg)
na osobný rast zamestnanca - vzdelávanie (kurzy, školenia)
na strávenie voľného času s rodinou - napr. preplatenie vstupeniek (kino, divadlo, koncert, šport atď.)

Hľadáme "multifunkčného", systematického a dynamického človeka, ktorý vyniká schopnosťou riadiť, kreativitou a inovatívnosťou. Znalosť databáz a informačných systémov v školstve ako ASC alebo IZUŠ je vítaná.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogický - preferovaný umelecký smer - tanečník výhodou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kreativita, dôslednosť, organizačné schopnosti, tímovosť , lojálnosť, pokora. Prísna ale spravodlivá.

SMS Heuréka - systém škôl a školských zariadení zameraných najmä na prácu s deťmi a mládežou do 15 rokov združujúca SZUŠ, SCVČ a SMŠ.
www.heurekaslovakia.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti