Pridať inzerát

Senior personalista

HESTA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jilemnického, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ mesačná variabilná zložka 280 € (nenárokovateľný zložka mzdy) po SD + ročná variabilná zložka 1125€ (nenárokovateľný zložka mzdy) po SD
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Príprava, priebežná aktualizácia, riadenie, implementácia a vyhodnotenie personálnej stratégie spoločnosti
• Spracovanie výhľadov v oblasti ľudských zdrojov v súlade s cieľmi spoločnosti a realizácia krokov k zaisteniu personálnych potrieb
• Stanovenie, koordinácia a optimalizácia personálnych procesov a sociálnej politiky spoločnosti
• Metodická činnosť v oblasti personálnych procesov
• Nastavenie systému a procesu výberu, náboru, adaptácie, rozvoja, hodnotenia, odmeňovania, motivácie, uvoľnenia a prepustenia zamestnancov, stanovenie interných smerníc
• Nastavenie plánov osobného rozvoja, kariérneho rastu a vzdelávania zamestnancov
• Analyzovanie a príprava správ o priebehu personálnych procesov, ich funkčnosť a prínosy
• Budovanie firemnej kultúry
• Monitorovanie spokojnosti zamestnancov
• Spracovávanie zásad na tvorbu vnútropodnikových pracovno-právnych predpisov
• Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti
• Komunikácia a spolupráca s ďalšími útvarmi organizácie a externými organizáciami
• Plnenie ďalších úloh a činností podľa pokynov nadriadeného
• Dodržiavanie predpisov BOZP a PO

- práca v stabilnej firme
- Cafetéria
- príspevok do III. piliera
- pružná pracovná doba
- narodeninový darček
- vianočný darček
- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ľudské zdroje, personálny manažment, ekonomika a manažment podniku

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Personálny management
- Plánovanie ľudských zdrojov v podniku
Personalistika a mzdy (platy), mzdové (platové) predpisy, formy odmeňovania
- Hodnotiace a motivačné systémy zamestnancov
- Kariérny rast zamestnancov, formy a možnosti ďalšieho vzdelávania
- Pracovné právo, pracovno- právne vzťahy
- Management pro top manažérov
- Procesné riadenie
- Kooperácia (spolupráce)
- Empatia
- Pozornosť
- Precíznosť (presnosť)
- Komunikatívnosť
- Spoľahlivosť
- Analytické myslenie
- Sebaovládanie
- Ovplyvňovanie ostatných
- Vedenie ľudí (leadership)
- Vnútorná stabilita

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov