Pridať inzerát

IT Manažér

HESTA, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jilemnického, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac+ max. 500,- €/mesačne (brutto) (nenárokovateľná časť mesačnej mzdy) . Môže byť vyplatená po splnení firemných a osobných cieľov. Nárok na vyplatenie vzniká po ukončení skúšobnej dobe. + max. 6.000,- €/ročne (brutto) (nenárokovateľná časť mesačnej mzdy). Môže byť vyplatená po splnení firemných cieľov. Nárok na vyplatenie vzniká po ukončení skúšobnej dobe.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie oddelenia informačných technológií a výpočtovej techniky
• Podieľanie sa na tvorbe IT stratégie, implementácia a údržba
• Plánovanie, organizácia, kontrola a vyhodnocovanie potrieb IT a elektronických dátových operácií
• Riadenie ľudských zdrojov IT oddelenia - nábor nových zamestnancov, školenie zamestnancov, nastavenie výkonnostných indikátorov a očakávaní a ocenenie podľa výkonnosti
• Návrh, vývoj, implementácia a koordinácia systémov, smerníc a procedúr
• Zabezpečenie dátovej bezpečnosti, sieťových prístupov a systémov zálohovania
• Zabezpečiť súlad medzi požiadavkami užívateľov a funkcionalitou systémov tak, aby boli zabezpečené celofiremné ciele
• Identifikácia problémových oblastí a včasná implementácia strategických riešení
• Vyhodnocovanie nových trendov v IT a IS
• Udržiava vysoký štandard služieb IT oddelenia implementáciou firemných štandardov
a procesov
• Vykonáva a vyhodnocuje systémový audit
• Zabezpečuje ochranu zdrojov, informačná bezpečnosť a kontrolné mechanizmy zabezpečenia
• Zodpovedá za tvorbu a riadenie ročného rozpočtu a zabezpečenie efektivity nákladov

- príspevok do III. dôchodkového piliera
- pružný pracovný čas
- narodeninový darček
- Cafetéria

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, systémové inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT manažér

Počet rokov praxe

5

Analýza a monitoring vývojových trendov v oblasti informačných technológií
Riadenie časového priebehu projektu
Riadenie, vedenie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
Spracovanie nových systémových požiadaviek a koncepcií spoločnosti
Spracovávanie interných smerníc a metodík pre oblasť politiky informačných technológií
Expertíza v riadení dátového centra
Koordinácia riešenia a odstraňovania vzniknutých problémov

Informatika
Organizačné schopnosti
Projektovanie informačných systémov
Analýza užívateľských požiadaviek
Procesné riadenie
Projektový manažment
Finančné plánovanie

Výroba plastových a hliníkových okien a dverí.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov