Pridať inzerát

Čašník / Čašníčka Hotel Barca ***

HEST CO spol. s r.o.

  • Miesto práce: Hotel & Restaurant Resort Barca, Červený rak, Juh
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 850 EUR/mesiacĎalšie informácie o mzde budú spresnené na osobnom pohovore (sprepitné...)
  • Termín nástupu: 18.2.2022 alebo podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v modernom Resorte Barca ***, ktorého súčasťou je Hotel, Reštaurácia, a vonkajší areál.
- obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi,
- prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie,
- spoločenské a kultivované správanie,
- uplatňovanie zásad HACCP a BOZP,
- dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel,
- pracuje sa krátky/dlhý týždeň.
- servírovanie alkoholických a nealkoholických nápojov
- príprava kávy a obsluha kávových prístrojov
- vyúčtovanie platieb, inkasovanie hotovosti a narábanie s registračnou pokladňou

- seriózne a spravodlivé odmeňovanie
-práca v príjemnom prostredí luxusného 3*** Hotela v Košiciach
-príjemný a priateľský pracovný kolektív so skúsenosťami v
hotelierstve a gastronómii
- možnosť sebarealizácie, vzdelávania sa a budovania kariéry v novootvorenom, modernom hoteli
- možnosť osobného rastu
- kvalitné podmienky pre výkon práce

Prosíme zaslať životopis a motivačný list e-mailom v slovenskom jazyku.
Vhodných uchádzačov následne pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, čašník

Prax na pozícii/v oblasti

gastro

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-samostatnosť
-spoľahlivosť
-zodpovednosť
-zručnosť
-pokladňa - základy
-skladové hospodárstvo - základy

Novootvorený 3 - hviezdičkový hotel s reštauráciou v Košiciach. Hotel má 12 izieb, reštauráciu, obrovskú letnú terasu, kaviareň a tri salóniky. Máme záujem o rozvoj a napredovanie, organizovanie osláv, svadieb, akcií a rôznych podujatí. Našim cielom sú spokojní a stále sa vracajúci zákazníci. Sme stále plní energie a dobre naladení a snažíme sa poskytnúť tie najlepšie možné pracovné podmienky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov