Pridať inzerát

Kuchár

HEST CO spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Červený rak 21, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás príprava jedál? Zaujímate sa o nové trendy v gastronómii a chcete sa učiť nové veci? Možno hľadáme práve Vás!
Na pozíciu kuchára hľadáme šikovného kolegu, ktorý robí svoju prácu s radosťou a svoju lásku k príprave jedál dokáže pretaviť do kvalitných výsledkov. Realizovať sa bude v nádhernom poostredí Resortu Barca v Košiciach a budeme radi, keď bude vedieť našim klientom splniť aj tie najnáročnejšie očakávania.

Vaša náplň práce bude :
- príprava jedál podľa platných receptúr a s tým spojené dodržiavanie určeného servisu a štandardov
- udržiavanie čistoty prevádzkových priestorov a zariadení na prevádzke
- spolupráca pri vytváraní jedálnych lístkov a ponúk na akcie
- kontrola skladových zásob

- stabilné postavenie spoločnosti v hospitality sektore,
- motivačné a férové finančné ohodnotenie = mzda na zmluve,
- zamestnanecké rovnošaty pre jednotlivé pozície,
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov aj podujatia pre rodinných príslušníkov,
- zľavy na produkty a služby spoločnosti,
- Metro karta.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme novootvorený 3 - hviezdičkový hotel s reštauráciou v Košiciach, otvorený od 3.júla 2021. Máme záujem o rozvoj a napredovanie, organizáciu osláv, akcií a rôznych podujatí, budovanie si mena a hlavne o spokojných zákazníkov. Sme stále plní energie a dobre naladení a snažíme sa poskytnúť tie najlepšie možné pracovné podmienky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov