Asistent / -ka technického manažéra pre servis obnoviteľných zdrojov energie kotly na biomasu a tepelné čerpadlá, solárne systémy

HERZ, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Priemyselná 3131, Bernolákovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiac- Horná hranica platu je závislá od dosiahnutého obratu a ziskovosti, alebo od úlohových odmien. - Pravidelná ročná valorizácia platu v závislosti na vývoji inflácie - Po odpracovaní druhého roku nárok na 13. plat - Po odpracovaní tretieho roku nárok na 14. plat
  • Termín nástupu: 1.10.2022; dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte aj vy súčasťou úspešného tímu, ktorý sa stará o najmodernejšie technológie obnoviteľných zdrojov energie pre vykurovanie a chladenie budov. Budete zabezpečovať servis a inštalácie kotlov pre biomasu a tepelné čerpadlá. Vašou pracovnou náplňou na servisnom oddelení bude:
- Nakupovanie, objednávanie materiálov a služieb potrebných k servisnej a inštalačnej činnosti podľa pokynov servisného manažéra
- Kontrola dodacích termínov materiálu
- Spracovanie návrhov servisných zmlúv a ich evidencia
- Spracovanie cenových ponúk servisných služieb
- Príprava servisných protokolov a podkladov k servisným službám
- Spracovanie podkladov k fakturácii
- Vedenie a udržiavanie databáz servisného oddelenia
- Archivácia dokumentov oddelenia
- Udržiavanie a aktualizácia úložiska manuálov a návodov
- Vedenie agendy reklamácii
- Korešpondencia odd.
- Čítanie výkresovej dokumentácie, stavebnej, konštrukčnej a elektrickej
- Príprava technickej dokumentácie
- Príprava odovzdávacej dokumentácie a protokolov
- Spracovanie výkazov, štatistík, plánov

- Pravidelná ročná valorizácia platu v závislosti na vývoji inflácie
- Po odpracovaní druhého roku 13. plat
- Po odpracovaní tretieho roku 14. plat
- S kolegami sa stretnete a oddýchnete si pri varení gulášu alebo pri športových aktivitách
- Keďže vieme, že práca môže byť vyčerpávajúca budete môcť pracovať v modernej klimatizovanej budove, kde sú zabezpečené kuchynky pre občerstvenie, jedáleň a vonkajšia terasa ako oddychové zóny.
- Úspechy oslávite na koncoročnom večierku

Váš profesijný životopis s fotografiou a súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom uskutočnenia
výberového konania zašlite na našu emailovú adresu. Následne prebehne výber z uchádzačov, ktorí budú
pozvaní na osobný pohovor, kde absolvujú I., II. kolo a III. osobnostný test a až následne Vás budeme informovať o výsledku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zabezpečenie stavieb; stavebníctvo; elektrotechnické ; ekonomické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Autodesk AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pro-zákaznícky prístup
- príjemné vystupovanie
- technické myslenie
- ekonomické myslenie
- lojalita
- analytické myslenie
- cit pre detail a poriadok

Dcérska obchodná spoločnosť zahraničného výrobcu, ktorý existuje viac ako sto rokov a pôsobí po celom svete. Zastrešujeme slovenský trh, kde pôsobíme úspešne viac ako 25 rokov. Podnikáme v oblasti distribúcie, predaja a inštalácii armatúr pre vykurovanie, chladenie, pitnú vodu, plasthliníkových rozvodov, kotlov na biomasu, solárnych zariadení a tepelných čerpadiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov