Pridať inzerát

HR špecialista

HERN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac+ 25 % mesačné prémie vyplácané v závislosti od plnenia stanovených cieľov, brutto mzda sa odvíja od skúseností kandidáta a je predmetom diskusie počas rozhovoru
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame úplne novú pozíciu v HR tíme!

Pozíciu pre kolegu/kolegyňu, ktorý/á si nehľadá iba miesto, ale priestor na sebarealizáciu a možnosť pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti HR! Ponúkame pracovný priestor pre niekoho, koho baví práci s ľuďmi a pre ľudí.

Pracovná náplň bude zameraná na tieto oblasti:
Nábor/výber pracovných pozícii
Riadiť HR projekty
Participovať na tvorbe plánov vzdelávacích aktivít (zákonných, rozvojových)
Pripraviť, realizovať a kontrolovať čerpanie rozpočtu pre oblasť vzdelávania a rozvoja
Viesť evidenciu vzdelávacích aktivít (priebeh a vyhodnotenie)
Zisťovať a navrhovať vzdelávacie potreby v súlade so stratégiou spoločnosti
Realizovať projekty talent manažmentu, leadershipu, integrácie a tréningov
Pripraviť, realizovať a vyhodnotiť proces hodnotenia zamestnancov
Participovať na budovaní pozitívneho pracovného prostredia, firemnej kultúry a zamestnávateľskej značky tak, aby bola v súlade so stratégiou spoločnosti
Participovať na realizácií projektov HR oddelenia, ktorých cieľom je zlepšenie pracovných podmienok a spokojnosti zamestnancov
Spolupracovať na interných a externých výberových konaniach
Aktívne participovať na adaptácií nových zamestnancov v rámci pridelených úsekov
Plánovať a riadiť aktivity smerujúce k vytváraniu a rozvoju zdravej firemnej kultúry
Aktívne participovať na ďalších HR projektoch
HR reporting interným zákazníkom

Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Otvorená firemná kultúra naprieč všetkými úrovňami
Dochádzkový bonus vo výške 8 násobku priemernej dennej mzdy
Možnosť získať príspevok na ubytovanie najviac vo výške 300 €

Ďalšie benefity:
ZDRAVIE - vitamínové balíčky, finančná podpora pri dlhodobej PN, zdravá strava vo vlastnej jedálni spoločnosti, ovocie k obedu, pitný režim

KULTÚRA - prostredníctvom Osobného účtu sociálneho fondu preplatíme účasť na kultúrnych podujatiach a športové aktivity podľa výberu,

VÝHODNÝ NÁKUP – zľavy u našich partnerov

HERN MERCH - pracovné oblečenie, ktoré vyobrazuje jednotnú príslušnosť k spoločnosti ako k celku, pričom každý človek je rovnako významný a dôležitý, aj keď znáša rôznu zodpovednosť

INÉ - cena za stravovanie 1€/deň, penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku, raňajky s riaditeľom, vianočné balíčky, odmenu za odporučenie kandidáta, príspevok pri pracovných a životných jubileách od 100 € do 400 €, možnosť požiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

oblasť HR

Počet rokov praxe

2

skúsenosť s procesom náboru/výberu, vzdelávania/rozvoja výhodou
základné znalosti Zákonníka práce
empatický prístup a aktívne počúvanie
samostatnosť a schopnosť vyhodnotiť vzniknuté situácie, navrhovať riešenia a schopnosť ich rýchlo implementovať

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, UniCarriers, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov