Pridať inzerát

Key account manager

HERN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacDochádzkový bonus, Odmena za EBIT - splnenie celopodnikových ukazovateľov. Ak sú skúsenosti a prax uchádzača/čky na vyššej úrovni ako vyžadujeme v pracovnej ponuke, je možné dohodnúť vyššiu nástupnú mzdu.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu pre náš Tím!

• Starostlivosť a riadenie vzťahov s prideleným portfóliom zákazníkov
• Priama komunikácia a spolupráca so zákazníkmi, služobné cesty po Európe
• Vypracovanie a koordinácia procesu spracovania cenových ponúk
• Vedenie obchodných stretnutí a vyjednávanie obchodných podmienok
• Aktívna akvizícia nových zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
•Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, tvorba reportov, vypracovávanie analýz trhu a predaja
• Zodpovednosť za dosahovanú ziskovosť predaja
• Komunikácia v anglickom jazyku na dennej báze

Pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
Mzda vyplatená najneskôr do 10.dňa v mesiaci a v 100% výške
Príspevok na ubytovanie
Práca v stabilnej spoločnosti
Príspevok do III. piliera prostredníctvom zvolenej DDS
Zvýhodnená cena za stravovanie s cenou 1€
Príspevok pri pracovných a životných jubileách od 100 € do 300 €
Možnosť žiadať o príspevok z nadácie alebo zo sociálneho fondu na krytie nákladov spojených s mimoriadnymi a negatívnymi životnými udalosťami, živelnými pohromami a pod.
Príspevok za darovanie krvi v hodnote od 50 € do 250 €
Vitamínový balíček spravidla 2 x za rok

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov spĺňajúcich uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Anglický jazyk - PODMIENKA /denná komunikácia v AJ
• Argumentácia, schopnosť vyjednávať, viesť obchodné stretnutia v AJ
• Obchodné skúsenosti - PREDAJCA, OBCHODÍK
• Komunikačné a prezentačné zručnosti

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, UniCarriers, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HERN, s.r.o.
Kliňanská 564
029 01 Námestovo

Kontakt