Pridať inzerát

Obsluha zváracieho robota (profesia budúcnosti)

HERN s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 688 - 1 200 EUR/mesiacV závislosti od výkonu, praxe a skúseností môže byť skutočná mzda cca 1200 €. K základnej mzde sú vyplácané 30 % prémie a ďalšie príplatky, dochádzkový bonus, bonus za EBIT
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať s technológiami budúcnosti?
Stačí ak vieš zvárať, ostatné ťa naučíme!
Obsluha zváracieho robota bude profesiou budúcnosti.

Obsluha zváracieho robota CLOOS, FANUC, CLOOS tandem a drobné korekcie programov
Stehovanie jednoduchých podzostáv malorozmerových zvarencov.
Zváranie jednoduchých podzostáv materiál triedy 10, 11.
Stehovanie zostáv v prípravku.
Stehovanie detailov na zostavy pomocou šablón.
Čistenie rozstrekov okolia zvaru.

+ prémie vo výške 30 % , príplatky za nadčasy, nočnú a poobednú zmenu
- práca v stabilnej spoločnosti
- bohatý sociálny program
- závodné stravovanie za výnimočnú cenu
- pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
- mzda vyplatená najneskôr do 10. dňa v mesiaci

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické, strojárske

- Zváračský preukaz Z-M1
- Zodpovedný prístup k práci
- Ochota pracovať na 3 zmeny

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, UniCarriers, Altet, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HERN, s.r.o.
Kliňanská 564
029 01 Námestovo