Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre Maďarsko

Herman Slovakia Production s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac+ provízna zložka z predaja
  • Termín nástupu: 01.08.2022
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie a tvorenie obchodných príležitostí u nových klientov
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- aktívna komunikácia v maďarskom jazyku s klientami
- zodpovednosť za plnenie obchodných plánov

- firemný automobil
- firemný telefón aj na súkromné účely
- možnosť osobného rozvoja

- hľadáme 2 uchádzačov: 1. ideálne z regiónov Kráľovský Chlmec a Trebišov
2. región Revúca, Rimavská Sobota, Lučenec, Šahy
- práca si vyžaduje cestovanie, aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
- platové podmienky budú zverejnené na výberovom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikácia a jednanie s ľuďmi
- vyjednávanie
- kultivovaný slovný prejav
- analyzovanie a riešenie problémov
- seriózne vystupovanie

Spoločnosť HERMAN Slovakia Production s.r.o. patrí k trhovým lídrom v oblasti profesionálneho elektrického a akumulátorového ručného náradia a jeho príslušenstva. Zaoberá sa technickým poradenstvom, profesionálnym predajom a servisom. Našimi silnými stránkami sú najmä kvalita produktov, vynikajúce služby a popredajný servis. Prezentujeme sa vysokou konkurencieschopnosť výrobkov a služieb.

Firma HERMAN je charakteristická inovačným myslením, promptnými reakciami na požiadavky trhu a modernými metódami práce. Preto sa firma rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie o vlastnú výrobu rezných a brúsnych nástrojov a uplatniť sa aj na zahraničných trhoch.

Výrobky a služby dodávame pod medzinárodne registrovanou ochrannou známkou HERMAN.

Prioritou firmy je zabezpečiť k ponúkanému výrobku komplexné služby na vysokej kvalitatívnej úrovni.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov