Pridať inzerát

Technicko - Obchodný Zástupca pre Východné Slovensko

Henkel Slovensko, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 350 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Predaj stavebnej chémie a lepidiel v súlade s cenovou stratégiou a obchodnými podmienkami spoločnosti Henkel
*Návštevy zákazníkov – distribúcia, moderný trh (OBI, Hornbach, Merkury Market)
*Zodpovednosť za distribúciu v regióne
*Riešenie prípadných reklamácií

*13. plat vo výške základného mesačného platu
*Bonus na základe predajných výsledkov - kvartálne
*Referenčný bonus za odporúčanie známeho do spoločnosti vo výške od 500 do 1000 EUR v hrubom
*5 dní voľna v prípade choroby, tzv. sick days
*Mimoriadny príspevok na stravovanie
*Cafeteria systém flexibilných benefitov
*Balíček zdravotnej starostlivosti
*Henkel Shop
*Extra platené dni voľna pri špeciálnych životných situáciách
*Služobné auto aj na súkromné účely
*Služobný mobilný telefón a notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

*Predchádzajúca skúsenosť s obchodno-technickým zastupovaním (stavebný sektor výhodou)
*Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
*Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
*Vodičský preukaz a ochota cestovať
*Zákazníka orientácia
*Anglický jazyk je výhodou

Milióny ľudí po celom svete si vážia naše značky, veria im a dennodenne používajú naše produkty a technológie. Za týmto úspechom stojí veľké spoločenstvo jednotlivcov – talentovaných ľudí so skúsenosťami, vášňou a odhodlaním žať úspechy.
Aktuálne do nášho tímu hľadáme obchodného zástupcu pre divíziu Lanundry & Home Care so skúsenosťou v oblasti obchodu, ktorý bude zodpovedať za stratostlivosť o našich zákazníkov v Košickom a Prešovskom regióne a zároveň bude reprezentovať naše hodnoty. Máte príjemné vystupovanie, skúsenosť s prácou so zákazníkom a ste aktívny vodič? Potom môže byť naša príležitosť to pravé pre Vás.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov