Obchodný reprezentant pre Schwarzkopf Professional - región Bratislava

Henkel Slovensko, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Starostlivosť o zákazníkov, ich pravidelné návštevy a zodpovednosť za výsledky predaja
* Objednávanie tovaru na základe potrieb zákazníkov
* Aktívna akvizícia nových zákazníkov
* Presadzovanie firemných obchodných cieľov vo zverenom regióne - Bratislava a región
* Západného Slovenska
* Sledovanie a vyhodnocovanie konkurenčného prostredia
* Merchandising

* 13. plat vo výške základného mesačného platu
* Bonus na základe pracovných výsledkov - mesačne
* Bonus za získanie nových zákazníkov - kvartálne
* Referenčný bonus za odporúčanie známeho do spoločnosti vo výške od 500 do 1000 EUR v hrubom
* 5 dní voľna v prípade choroby, tzv. sick days
* Mimoriadny príspevok na stravovanie
* Cafeteria systém flexibilných benefitov
* Životné a úrazové poistenie
* Balíček zdravotnej starostlivosti
* Henkel Shop
* Henkel škôlka
* Extra platené dni voľna pri špeciálnych životných situáciách
* Služobné auto aj na súkromné účely
* Služobný mobilný telefón a notebook

V prípade Vášho záujmu nám pošlite Váš štrukturovaný životopis so žiadosťou v slovenskom jazyku. Budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

* Minimálne stredoškolské vzdelanie
* Vynikajúce komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
* Znalosť práce s PC na užívateľskej úrovni (MS Word, MS Excel)
* Aktívna znalosť slovenského jazyka je podmienkou a maďarský jazyk je výhodou
* Znalosť anglického jazyka je vítaná
* Predchádzajúca skúsenosť s prácou so sociálnymi sieťami je výhodou
* Vodičský preukaz typu B (aktívny vodič)
* Samostatnosť a zodpovednosť, ochota cestovať - osobné návštevy klientov
* Flexibilita, dynamickosť a proaktívny prístup
* Práca vyžaduje občasnú účasť na seminároch počas víkendu (približne 1x mesačne)

Milióny ľudí po celom svete si vážia naše značky, veria im a dennodenne používajú naše produkty a technológie. Za týmto úspechom stojí veľké spoločenstvo jednotlivcov – talentovaných ľudí so skúsenosťami, vášňou a odhodlaním žať úspechy.
Aktuálne do nášho tímu hľadáme obchodného zástupcu pre divíziu Lanundry & Home Care so skúsenosťou v oblasti obchodu, ktorý bude zodpovedať za stratostlivosť o našich zákazníkov v Košickom a Prešovskom regióne a zároveň bude reprezentovať naše hodnoty. Máte príjemné vystupovanie, skúsenosť s prácou so zákazníkom a ste aktívny vodič? Potom môže byť naša príležitosť to pravé pre Vás.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Záhradnícka 91
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Malíková
E-mail: poslať životopis