Pridať inzerát

Elektrikár – údržbár (Priemerná mesačná mzda cca 1300€ )

Heneken, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 929 EUR/mesiack základnej mesačnej mzde prislúchajú mesačné prémie do výšky až 25% + príplatky a odmeny. (priemerná mesačná mzda s príplatkami sa v hrubom pohybuje okolo 1300 EUR)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť prevádzkyschopnosť a vyhovujúci technický stav zvereného zariadenia
Vykonávať preventívnu údržbu výrobných a technologických zariadení
Zúčastňovať sa pri výkone odborných prehliadok a revízií a spolupracovať pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
Asistovať pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistiť funkčnosť a bezpečnosť týchto zariadení
Vykonávať opravy a vymieňať poškodené častí vybavenia budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže ( zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače atď.)
Ovládať technické parametre a špecifikácie používaných prístrojov a zariadení
Dodržiavať interné smernice a normy a takisto rešpektovanie BOZP (bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci)
Bezodkladne riešiť vzniknuté problémy a nedostatky a následne ich hlásiť kompetentným osobám
Spolupracovať s externými dodávateľmi a so zmluvnými servismi
Vykonávať prípravy pracovných pomôcok a náradia, šetrné zaobchádzanie s nimi
Vykonávať priebežnú kontrolu funkčnosti zabezpečovacích, ochranných , istiacich prvkov na technologickom zariadení
Vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného zamestnanca

Pracovný čas: od 5:45 do 13:45 (ranná zmena)- jednozmenná prevádzka

K mesačnej mzde prislúchajú rôzne benefity, napr.:
• odmeny (za prítomnosť v práci, pracovné jubileum, odporúčanie nového zamestnanca, ..)
• 13. plat ( dovolenková mzda) a 14. plat (vianočná mzda)
• možnosť stravovania sa v areáli spoločnosti
• zabezpečenie nadštandardnej zdravotnej starostlivosti
• doplnkové dôchodkové sporenie
• poskytnutie príspevku pri sobáši
• príspevok pri narodení dieťaťa
• posedenie pracovných kolektívov (športový deň, záver roka)
• príspevok na liečebný pobyt pre zamestnanca aj pre dieťa

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Počet rokov praxe

1

§ 22 Samostatný elektrotechnik
Samostatnosť
Chuť pracovať
Ochota vzdelávať sa
Manuálna zručnosť

Firma Heneken bola založená v roku 2007 ako obchodná spoločnosť. Od tohto momentu nasledujeme krok po kroku spoločnú víziu rastu a vývoja od obchodu s neželeznými kovmi až po výrobu zliatin a nadzemných vodičov. Naša spoločnosť vybudovala celosvetovú distribučnú sieť prevádzkovanú z centrály v Bratislave, ktorú podporujú pobočky v Európe, USA a Ázii.
Obchodnú zložku aktívne dopĺňajú 3 výrobné závody na Slovensku. Vysoký štandard zabezpečujú naše obchodné a výrobné procesy, ktoré sú certifikované podľa štandardov ISO. V súčasnosti má skupina viac ako 200 zamestnancov a dosahuje ročný obrat 200 mil. €.
Našich zákazníkov obsluhujeme prostredníctvom širokej logistickej siete, ktorá zahŕňa sklady v Rotterdame, Koperi, Istanbule, USA, Českej republike a na Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov