Pridať inzerát

Obchodný manažér

Heneken, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda + sales bonusy
  • Termín nástupu: 1.8.2020

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zastupovanie spoločnosti a tvorba portfólia zákazníkov
- Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a prezentácia našich produktov a služieb
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Expanzia na zahraničné trhy
- Vytváranie nových distribučných ciest
- Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov

- Práca v spoločnosti s unikátnym produktovým portfóliom
- Práca v spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnom trhu
- Mladý a dynamický kolektív
- Služobné auto, PC, mobil
- Team-buildingy a školenia
- Multisport benefit

Naša skupina firiem pôsobí na medzinárodných trhoch a zamestnáva viac ako 130 ľudí na Slovensku a vo svete. Hľadáme vhodných kandidátov, schopných zapadnúť do nášho dynamického kolektívu, ktorí svojou prácou prispejú k rastu skupiny.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Metalurgia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikačné schopnosti
- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Otvorenosť pre nové prostredie a pre nové trhy
- Jazyková vybavenosť
- Tímový hráč

Spoločnosť HENEKEN s.r.o. vznikla v roku 2007. Spoločnosť je rýchlo rastúci hráč na európskom trhu. Svoj predaj zameriava na neželezné kovy vo forme ingotov ako hliník, horčík, magnézium, zinok, olovo a predzliatiny na báze hliníka.
Spoločnosť obchoduje tisíce ton surovín mesačne, ktoré dodáva obchodným partnerom po celom svete. Centrála spoločnosti sa nachádza v Bratislave. Logisticky okrem Bratislavy spoločnosť pôsobí v Rotterdame, Koperi, Brne, Štetíne, Antverpách, Petrohrade a Baltimore.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Prievozska 4/B, Apollo business center II
82109 Bratislava