Pridať inzerát

Ťahač - zlaňovač

Heneken Conductors, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,82 EUR/hod.+ prémie do výšky 20%, príplatky nad rámec ZP. Priemerná hrubá mesačná mzda 1040 EUR
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha technologického zariadenia na výrobu al. drôtov a lán
• plnenie požiadaviek noriem v realizačných procesoch výroby produktov
• realizovanie činnosti vyplývajúceho z technologických procesov a zvoleného pracovného režimu podľa dokumentovaných zásad
• vykonávanie priebežnej kontroly kvality vyrobených produktov

Výhody vyplývajúce z kolektívnej zmluvy ako sú napríklad:
• 13. a 14. plat
• odmena za prítomnosť v práci
• zabezpečenie nadštandardnej zdravotnej starostlivosti
• doplnkové dôchodkové sporenie
• odmeny za pracovné jubileá
• zaujímavá odmena za odporučenie nového zamestnanca
• poskytnutie príspevku pri sobáši
• príspevok pri narodení dieťaťa
• nadštandardná zdravotná starostlivosť
• príspevok na liečebný pobyt pre dieťa

Pracovný pomer bude dohodnutý na dobu určitú 1 rok. Následná možnosť pokračovať v pracovnom pomere na dobu neurčitú. Ak Vás naša ponuka zaujala môžete nás kontaktovať zaslaním životopisu na uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, hutníctvo

• manuálna zručnosť
• ochota a chuť pracovať
• samostatnosť
• zodpovednosť

Spoločnosť Heneken Conductors, a.s. pôsobí ako výrobca drôtov a vodičov na báze hliníka, ktoré sú využiteľné najmä v energetickom priemysle v oblasti distribúcie energie, už viac ako 50 rokov .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov