Pridať inzerát

Upratovači m/ž/d

Helmut KNAUS KG Campingparks

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,5 - 12 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aby sme posilnili náš tím na nadchádzajúcu sezónu, hľadáme usilovnych upratovačou m/ž/d pre rôzne kempingy v Nemecku. V závislosti od kempu ide o dočasné alebo trvalé voľné miesta.

Vaša nová oblasť zodpovednosti zahŕňa:
-Čistenie hygienických zariadení
-Upratovanie prenajímaných nehnuteľností po odchode hostí
-Upratovanie iných budov alebo priestorov

Ponúkame Vám:
- Skúsený tím
- Dobré začlenenie
- Atraktívne zamestnanecké výhody
- Poskytujeme vhodné ubytovanie (karavan alebo mobilný dom) za malý nájom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Váš profil:
- Uhľadný a príjemný vzhľad
- Fyzicky odolný
- Ochota pracovať cez víkendy a sviatky
- Vodičský preukaz by mal byť k dispozícii, ale nie je povinný

Das Familienunternehmen Helmut KNAUS KG Campingparks mit Hauptsitz im mainfränkischen Ochsenfurt betreibt bundesweit 28 Campingparks in den schönsten Ferienregionen von der Nordsee bis zum Bayerischen Wald.

Rodinná spoločnosť Helmut KNAUS KG Campingparks s Ústredim v Ochsenfurte prevádzkuje 28 kempingových parkov po celej krajine v najkrajších dovolenkových oblastiach od Severného mora po Bavorský les.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov