Pridať inzerát

Automatizačný inžinier

HEITEC Slovensko, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska Turná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacmzda bude upravená podľa pracovných skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a realizácia testovacích/ výrobných/ montážnych zariadení pre automobilový, strojársky, elektrotechnický a farmaceutický priemysel
- uvádzanie zariadení do prevádzky
- parametrizácia pohonov
- programovanie PLC a HMI (primárne Beckhoff, výhodou Siemens S7+ WinCC +TIA alebo Rockwell Automation )
- tvorba dokumentácie k zariadeniam
- doprevádzanie výroby

Finančné príspevky pri jubileách, pri narodení dieťaťa, pri príležitosti svadby zamestnanca.
Preplácanie kultúrnych a športových aktivít.
Príspevky na teambuildingové aktivity.
Finančná odmena pri odporúčaní kandidáta na obsadenie pracovnej pozície.
Koncoročné odmeny.
Zľavy vo vybraných obchodoch.
Multisport karta.
Jazykové vzdelávanie.
Flexibilná pracovná doba.
Príspevok na stravné v hodnote nad rámec zákona.
Firemné raňajky, športový deň, vianočný večierok.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické / strojárske / informatika

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Beckhoff TwinCat - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- spôsobilosť na prácu na elektrických zariadeniach, min. §21
- schopnosť pracovať v tíme
- komunikatívnosť
- ochota učiť sa
- aktívny prístup k riešeniu pracovných úloh

Spoločnosť HEITEC Slovensko, spol. s r.o. patrí do skupiny firiem HEITEC. Materskou spoločnosťou je HEITEC AG Erlangen založená v roku 1984 v Erlangene. V súčasnosti má HEITEC AG 19 pobočiek v Nemecku a ďalších šesť zastúpení v Európe. HEITEC AG v súčasnosti zamestnáva viac ako 1100 zamestnancov prevažne na inžinierskych pozíciách.

HEITEC Slovensko, spol. s r. o. začala svoju činnosť v roku 1996 v Trenčíne. S využitím skúseností materskej spoločnosti a dlhoročnou praxou si spoločnosť HEITEC Slovensko vybudovala silné postavenie na trhu v oblasti automatizácie a informačných technológií. V súčasnosti pracuje v spoločnosti Heitec Slovensko spol. s r.o. viac ako 50 zamestnancov.

Od januára 2019 pôsobí firma v obci Trenčianska Turná.

Komplexné riešenia na kľúč v oblastiach:
• Automatizácia
• Riadiace systémy
• Testovacie zariadenia
• Vývoj hardware pre meraciu a skúšobnú techniku
• Vývoj aplikačného softvéru
• Vision systémy
• Robotické systémy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trenčianska Turná 2811
913 21 Trenčianska Turná