Pridať inzerát

Horeca Customer Activation Manager

Heineken Slovensko, a.s.

  • Miesto práce: Bratislava II, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Trade Marketing oddelenia hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Horeca Customer Activation Manager! Prostredníctvom pozitívnych zážitkov v Horeca s našimi značkami (s produktmi, inováciami, servisom čapovania, aktiváciami a ich prezentáciou) budeš budovať a zvyšovať hodnotu v očiach našich zákazníkov aj konzumentov a posilňovať dôveru v naše značky.

Tvojou zodpovednosťou bude

- Aktívne participovať na procese tvorby HORECA kanálovej stratégie
- Navrhovať a viesť kľúčové aktivity zamerané na KVALITU, s cieľom podpory rastu pivnej kategórie a budovania pozitívneho vnímania piva, a to najmä prostredníctvom projektu HORECA ACADEMY
- Navrhovať a realizovať zákaznícke promo aktivácie a loyalitné programy, vrátane aktivácie veľkoskladov
- Navrhovať možné riešenia pri realizácii koncepčných prevádzok v súlade so stratégiou spoločnosti
- Spoluvytvárať digitálnu stratégiu pre Horeca
- Komplexne vyhodnocovať realizované aktivity, vrátane finančného dopadu a na základe výsledkov navrhovať vylepšenia do budúcna
- Prinášať inovatívne návrhy na zlepšenie Trade marketingových aktivít na základe vyhodnotení a informácií získaných z trhu
- Aktívne spolupracovať v projektových skupinách aj mimo oddelenia TMK
- Spolupracovať s agentúrami, vrátane oslovovania a výberového konania
- Koordinovať a kontrolovať zadania úloh agentúr a architektov pri kľúčových projektoch
- Viesť, motivovať a rozvíjať špecialistu, ktorý je súčasťou Trade Marketing tímu

Čo očakávame

- Skúsenosti s projektovým manažmentom 3-4 roky v obchode / marketingu , riadiace zručnosti sú výhodou ale nie podmienkou
- Analytické myslenie - schopnosť orientovať sa v dátach a chápať ich súvislosti
- Prezentačné schopnosti - pred menším aj väčším publikom - v slovenskom aj anglickom jazyku
- Štrukturovaný písomný aj hovorený prejav
- Zmysel pre detail
- Schopnosť prijímať rozhodnutia
- Schopnosť flexibilne reagovať na zmeny
- Aktívnu znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Znalosť práce s MS Office balíkom, predovšetkým programov MS Excel a MS PowerPoint
- Vodičský preukaz skup. B a aktívneho vodiča

Informácie o odmeňovaní

Základná mzda od 2.400 € brutto v závislosti od pracovných skúseností + ročný bonus podľa výkonu až do 14%. Výška finálnej mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta.

Termín nástupu

Na základe vzájomnej dohody.

Čo ponúkame navyše

- Zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti (ocenenie európsky zamestnávateľ roka 2017, TOP 5 Najzamestnávateľ Profesia 2018)
- Mobilný telefón, notebook, auto, parkovacie miesto
- Zamestnanecké pivo – prepravka piva na mesiac (24 ks)
-Benefity podľa vlastného výberu v hodnote 225 EUR ročne (wellness, šport, kultúra, cestovanie, atď.)
-Zľavy na nákup produktov v našich firemných predajniach
-Bonus za úspešné odporúčanie nového zamestnanca
-Extra úrazové poistenie počas pracovnej doby
-Kompletné lekárske prehliadky

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE

Pozíciu obsadzujeme do našej centrály Heineken Slovensko v Bratislave. (Apollo Business Center)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov